Ultimate Spider-Man (Seri Başladı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,053
Merhabalar. 1 sene öncesinde seriye başlayacağımı zaten söylemiştim. Elbette okul, sınav vb. şeyler yüzünden tüm çalışmalarımla birlikte USM'yi de durdurmak zorunda kaldım. Şimdi kaldığım yerden devam ediyorum. Arkabahçe'nin 27'sine kadar çıkardığı, ek olarak balonlaması 38'e kadar yapılan serinin 39.sayısından itibaren tamamlamak hedefiyle başlıyorum.

Seriye başlamamış ya da seride okuma eksiği olan arkadaşları buraya alalım.

Hazırlanan Sayı: #39 - Terapi (%90)

ultimatespiderman39cvrhyh.jpg

Sayının balonlaması vb. hakkında fikir edinmek isterseniz, 10 sayfalık bir ÖN GÖSTERİM hazırladım.

Her hafta 2-3 bölüm çıkaracağım.

Şayet ki seride bir başarı yakalayabilirsem 160'a kadar devam etme niyetindeyim. 39.sayı bu Cuma sizlerle olacak.

İnceleyen herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
4 Ağu 2012
39
34
Bu seride çıkan tüm 38 sayıyıda okudum, sonunda birinin bu seriyi adam akıllı devam ettirmesi çok güzel. Balonlama ve çeviri güzel olmuş eline sağlık ama daha güzel bir tarama bulabilirsin sanki.

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
çeviri için bir şey diyemiyorum ama. balonlamanız ufak detaylar haricinde belli bir standart'a gelmiş.

çalışmanız için teşekkürler...

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Spider-man eline sağlık zahmetinize kuru bir teşekkürden başka bir şey elimizden geliyor sevgili dostum sağolasın

aneptun2

Yeni Üye
14 Şub 2011
86
120
sonunda biri şu işe el atıyor çok sevindim dostum lütfen hızlıca 160 tan geriye kalanları hallet.Bazıları başlıyor 5 sayı çevirip bizi merakta bırakıyor bazıları başlıyoruz diyor öyle kalıyor.Eğer haftada 2 falan çıkarırsan çok mükemmel olur.Bu işi bitiremeyenlere inat bitir.İyi çalışmalar

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,053
Teşekkürler, her ihtimale karşı çeviri konusunda yardımcılar arıyorum. Kendimi fena bulmuyorum ancak bir çevirmen daha katılırsa daha hızlı yol alabilriiz.

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,053
spiderman okuma sırası nasıl olmalı bütün serilerden bahsediyorum Örümcek Adam - Çizgi Roman Diyarı şurdaki

Örümcek Adamlar farklı serilere bölünüyor.
Bilka yayınları "Amazing Spider-Man"in 100'lerde bir sayısından başlıyor.

Spectacular'ın 2.cildi Arkabahçe Yayıncılık tarafından Cep 2 olarak çıktı mesela.

Yakında tam bir kronoloji söylerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...