Aldebaran

Önder Atar

Çeviri & Balonlama
1 Tem 2012
95
1,276
Arkadaşlar bu seriye başlayacağım ama halihazırda çeviren ya da çevirmiş olan var mı yok mu bilmiyorum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Sevgili Önder
ben bu seriyi hiç bilmiyorum..
Bugüne kadar tercüme edildiği konusunda da bir malumatım olmadı..
Sonra bir dostumuz bir işe kalkışacak onu engellemek haddimize mi?
Bu arada ismi Eldebran olan bir kadın arkadaşım vardı..
İsmini merak edip sormuştum..
Yıldızlar ile ilgiliydi galiba, şimdi unuttum..
Kısaca merakla bekleyeceğim..

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Sağ ol Savok ya cehaletten ağzımı açmamıştım:9
medeni cesaretin için teşekkür ederim
evet gerçekten ben ilk defa duydum
nedir ne değildir merak ediyorum
küçük bir Türkçe bilgilendirme makbule geçer.

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,202
Kütahya
Daha önce çevirdiğiniz ve zevkle okuduğumuz Kenya'nın devamı çıkmış.. Bu seryi de listenize alırsanız ben şahsım adına memnun olurum..
0023e6a8j.jpg
[/IMG]

Bu da linki

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Arkadaşlar bu seriye başlayacağım ama halihazırda çeviren ya da çevirmiş olan var mı yok mu bilmiyorum.

Daha önce çevirilmediğini kesinlikle söyleyebilirim. Çevrilmiş olsa ben de üzerine atlamış olurdum zira. :)

Kenya dizisini de sizin kaleminizden zevkle okuduk, Aldebaran da aynı kaliteyi hakediyor, yani size yakışır.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

Önder Atar

Çeviri & Balonlama
1 Tem 2012
95
1,276
Aldebaran ve Namibia'yı Direnç dostumuz önermişti bana. Ama Namibia'nın İngilizcesi yoktu henüz.

Sayın Pandora verdiğiniz linkteki sayılar İngilizce mi?

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,742
İstanbul
Bu ne güzel bir başlıktır böyle. Önce Aldebaran'ın, sonra Namibia'nın gündeme gelmiş olmasına sevindim; bu bir. Hem Kenya hem Alias çevirileriyle ağzımızda nefis bir tat bırakan ve bir süredir sessiz olan Önder Atar dostumuzun sesini yeniden duymak çok keyifli; bu iki. Yine bir süredir sessiz olan homeric dostumuzdan haber almak ve belki özlediğimiz çalışmalarına yeniden başlama olasılığını düşünmek; bu da üç. Her mesaj, her başlık böyle olsun, bereketle dolup taşsın :)

Çalışmanı sabırsızlıkla bekliyorum, sevgili Önder.