Watchmen(Çeviri Balonlama)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EfsaneŞair42

Kıdemli Üye
27 Tem 2012
143
284
Diyeceksinizki Bunun Yeri Burası Değil Ama Ben Buranın Olduğuna Eminim :)

Şimdi Benim Elimde 8 Sayı Halinde Watchmen Renkli Çizgi Romanları Var,Uplaoad Yapmayı Denedim En Az 20 Kez Ama Başaramadım :(

olumsuzask90@hotmail.com Adresinden bana ulaşıp bunları upload edermisiniz Siteye Kazandırmak İçin ve bu konu altında paylaşırız :)

Tabiki Konu Alıntı :)

grifit

Aktif Üye
21 Ağu 2011
271
331
Watchmen serisi gereklişeyler yayıncılık tarafından yenilenip tekrar satışa sunulduğu için paylaşımlar kaldırılmıştı.

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
O onların tercihi adı üstünde film sitesi, burası çizgiroman üzerine bir forum ve ülkemizdeki yayın evlerinin ölmemesi için bu tür kararlar alınmıştır

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,441
hiçbiryerde :)
sayın efsane şair42,
en az iki yıl geçmeden bir yayını paylaşmamayı tercih ediyoruz.
ayrıca bir yayınevi bize ulaşıp yayınlarını paylaşmamamızı
isterse o yayınları kaldırıyoruz.
şahsen ben yıllar sonra tekrar çr. okumaya bu paylaşımlarla
başladım ama yayınevleri olmasaydı okuyamazdım tabii,
yaşasın kitap ve onları yayımlayanlar!
ve sitede bulunmasına rağmen beğendiğim kitapları bütçem
ölçüsünde satın alıyorum.bu dayanışma hayatın her alanında
olmazsa olmaz şart bence.
son olarak,eski kitapları paylaşmaya devam...:D

EfsaneŞair42

Kıdemli Üye
27 Tem 2012
143
284
sayın efsane şair42,
en az iki yıl geçmeden bir yayını paylaşmamayı tercih ediyoruz.
ayrıca bir yayınevi bize ulaşıp yayınlarını paylaşmamamızı
isterse o yayınları kaldırıyoruz.
şahsen ben yıllar sonra tekrar çr. okumaya bu paylaşımlarla
başladım ama yayınevleri olmasaydı okuyamazdım tabii,
yaşasın kitap ve onları yayımlayanlar!
ve sitede bulunmasına rağmen beğendiğim kitapları bütçem
ölçüsünde satın alıyorum.bu dayanışma hayatın her alanında
olmazsa olmaz şart bence.
son olarak,eski kitapları paylaşmaya devam...:D

Bilseydim Konuyu Açmazdım Bile İyi Bi Düzen Tabiki Bende Alıyorum Bütçem Dışı Bile Olsa Çünkü Böyle Bİ Güzelliğin Bitmesini Hiç İstemem :) :)

exodus

Aktif Üye
22 Tem 2010
334
112
Watchmen'in yeni baskısını İstanbul'da 20 liraya gördüm. Sıfırdı. Watchmen gibi şaheser için çok uygun bir rakam herkesin almasını tavsiye ederim

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Watchmen'in yeni baskısını İstanbul'da 20 liraya gördüm. Sıfırdı. Watchmen gibi şaheser için çok uygun bir rakam herkesin almasını tavsiye ederim

Vay anam İstanbuldakiler kaçırmasın cidden ben kitap fuarında fena kazık yemişim :D

Efsahane

Çeviri & Balonlama
11 Şub 2010
123
608
Vay anam İstanbuldakiler kaçırmasın cidden ben kitap fuarında fena kazık yemişim :D

Kitap fuarindan kazik yedigini soyleyen ordugum 7. Kisisin, kitap fuarlari da ankaradaki alisveris festivaline benzemeyemi basladi ne, herhalde fuar da olmasi gerekenler indirimler gostermelik 3-4 kitap ile sinirli kalip gerisi bindirime mi geciyor diye dusunmeye basladim.

Watchmen icin internetten alirsaniz %15-25 arasi indirmlerle alabilrsiniz ama size tavsiyem 3 kitap dan az almamaniz, eger tek kitap alirsaniz 5,40 tl lik kargo ucretinde eklendiginde pek bir yarari olmuyor, toptan alindiginda faydali oluyor. Hediye olarakda sinema posterleri vs. Alabiliyorsunuz, mesela idefix gecen haftaki siparislerde inanilmaz orumcek adam in buyuk boy sinema posterini hediye etmisti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...