Ne çevirsem acaba?

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
okullar tatil olmak üzere, artık yaz boyu frankafon çevirebilicem :)
Şöle 16 -18 yaş sınırna yakın çizimleri kuvvetli ne çevirsem diye fikriniz sormak istedim dostlar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Ya şimdi Serpieri diyeceğim ama +18'e takılacak.
Bence sen en güzeli canın ne istiyorsa onu çevir.

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
225
Ben de Heavy Metal önericektim :)
heavymetalmag.jpg

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
bay postanın yeni eklediği sword studio sayı 13 ü çevirsen ... 50 sayfa .. yepyeni güzel birşey.

linkide vereyimde arama. bi bak bakalım. kesinlikle çevrilmeye değer birşey.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
deadlouse71 dostumuz frankofon çevirmek istiyor ve bu yönde öneriler bekliyor.

Ben Stoktan dostumuzun paylaştığı "Kenya"yı çalışmanı öneririm:

Stoktan, toplam 5 sayı olan öykünün ilk 3 sayısının hem Fransızca orjinallerini hem İngilizce çeviri linklerini paylaşmış durumda. Takip edebildiğim kadarıyla Fransızca'dan İngilizce'ye çeviri süreci bir gönüllü tarafından hızla yapılıyor. Yakında 4. ve 5. sayının da İngilizce çevirileri net'e düşer. Doğrudan Fransızca'dan çeviriyorsundur belki diye 4. ve 5. sayıların Fransızca'sını aradım ama henüz bulamadım. Bulur bulmaz paylaşırım.

Ne dersin?

Son düzenleme:

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Kenyayının 5 sayısı da ingilizce olursa çevirmeye değer olduğunu bende düşünüyorum.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Dostum herkes fikrini söylemiş filan sanırım seni daha zora sokuyoruz ama bende fikrimi söylemek isterim :D
Öncelikle bi arkadaş V for Vendetta'yı çevireceğini söylemişti ama daha sonra hiç ses soluk çıkmadı ondan V'yi aklında bi tut derim :D şimdi asıl listeme geçiyim:
DC Comics'den New 52'nin çoğu serisi çevriliyor ama hiç el atılmamış serileride var.Bence onlara bi bakmanda fayda var açıkcası Batman'den bile fazla merak ediyorum ben diğer New 52 serilerini :)
Teks renklendirmesine sonuna kadar katılıyorum Renkli Teks okumanın tadı başka,
Birde Bonelli'den Türkiye'de pek görmediğimiz kahramanlar filan var onlarada bakabilirsin.

Benimki sadece tavsiye tabi bunları görebilirsek çok güzel olur kendi sevdiğin tarzdan birşeyler çevir en azından zevkli ve hızlı olur, çalışmanda başarılar :)

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Dostlar frankafon ceviricen kısmetse amerikan yada fumetti değil. önerileriniz o yönde olursa sevinirim.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,512
Size frankofonlar için devasa bir link vereyim. Kapak resimlerini de doğrudan görebilirsiniz. Canınızın çektiğini çevirin, biz de istifade edelim.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Spirou-fantasio-5_image_player_432_324.jpg

fiche_spirou.jpg

Spirou-ensemble1.jpg

Spirou et Fantasio
Série
Auteur: Rob Vel
Jijé