Superman - Whatever Happened to Man of Tomorrow? (Balonlama)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dezocan11

Çeviri & Balonlama
10 Kas 2009
163
225
İzmir
supermanwhttmot00awhateverhappenedtothemanoftomorrowkzk.jpg

Whatever Happened to Man of Tomorrow? (Yarının Adamı'na Ne Oldu?) 1986 yılında Alan Moore tarafından yazılıp Curt Swan tarafından çizilmiştir.
Ülkemizde daha önce Bilka Yayınevi Supermen'lerde yayınlanan öykü, gerek konusu, gerek çizimleri ile
(biraz eski dursa da Swan kanımca Superman'i en iyi yansıtan sanatçıdır.) çok sağlamdır ve kesinlikle yeniden balonlamayı hak ediyor.
Temizlik işi bitmek üzere, en kısa süre içerisinde sizlerle buluşacak!​

enygma

Çeviri & Balonlama
6 Haz 2011
294
2,644
Evet, bir anda sabırsızlıkla beklediğim tek projeyi koydun önüme. hep okumak istiyorum ama üşenmekten bakamadım hiç. senin elinden çıkacaksa bekleriz her türlü :)

grifit

Aktif Üye
21 Ağu 2011
271
331
Alan Moore ismini görünce şaşırdım.
itiraf etmeliyim ki Alan Moore'un Superman yazdığını bilmiyordum.
Bende bekleyenlerdenim
:)

spikespiegel

Aktif Üye
10 Şub 2012
265
279
ankara
kalbim ne kadar da temizmiş be daha dün orjinal dilinde olanını indirip okumuştum. Allahtan başka bişey istesem olacakmış teşekkürler dezocan11 ellerine sağlık

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Ben hala neden yaptığını anlamadım, bende bunun orjinali de vardı çok istesen verirdim scan ederdin. Boşa uğraşı olmuş, o sırada ıskaladığımıza yan sen :/

spikespiegel

Aktif Üye
10 Şub 2012
265
279
ankara
Alan Moore ismini görünce şaşırdım.
itiraf etmeliyim ki Alan Moore'un Superman yazdığını bilmiyordum.
Bende bekleyenlerdenim
:)

sevgili grifit üstad alan moore un mainstream çizgi roman yazmaktan hoşlanmadığını her fırsatta dile getirdiğini biliyorsundur. fakat kariyerinin erken dönemlerinde kısa maceralar için bile olsa verdiği eserler var. killing joke u zaten biliyorsundur. bu süperman macerasından başka da green lantern birliği hikayelerinden 'mogo doesn't socialize' hikayesi ilgini çekecektir. bu hikaye 2011 yapımı green lantern:emerald knights isimli animasyondada bulunuyor. bu çok kısa hikayede birliğin en güçlü ve ilginç karakterlerinden birini yaratmıştır.

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
226
Ben de sabırsızlıkla bekleyenlerdenim.
Yalnız merak ettiğim bu macerada çizimler renkli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...