The Walking Dead

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

antony_sopranos

Yeni Üye
19 Nis 2012
3
6
thewalkingdead001001.jpg

Arkadaşlar elimde 93 sayılık seri tam olarak var. Eğer çeviriyi yapacak arkadaş varsa ben bütün seriyi paylaşmaya hazırım. 1. bölümün orjinali burda :
Bide ben kendimce yardımcı olmak adına bu sayının balonlarını boşalttım. Bu işte çok yeniyim, paint vasıtasıyla hepsini tek tek sildim.
Umarım yardımcı olur. Oda burda:

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,008
denize sıfır
merhaba.:)resmi yüklerken en alttan ikinci olan forum linkini kopyalarsanız bu boyutta görünür.
bu süper bi seri mutlaka el atan olacaktır merakla bekliyorum.:)

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,570
Bu seri, Marmara çizgi tarafından Türkçeye çevrilmiş ve yayınlanmakta olan bir seridir. Şahsi görüşüm şudur ki; satışta olan ve halihazırda Türkçeye çevrilen bir serinin yeniden çeviri balonlama yapılmasını doğru bulmuyorum. İyice bir araştırmak lazım, sonra ne yayınevinin, ne de sizlerin emeğinin boşa gitmesini istemeyiz.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,309
49,907
NeverLand
Raven'in de dediği gibi şu anda yayımlanmakta olan bir seri olduğundan başka bir proje üzerine yoğunlaşmanız daha doğru olacaktır.

strider

Süper Üye
29 Şub 2012
1,041
1,038
Bu seri, Marmara çizgi tarafından Türkçeye çevrilmiş ve yayınlanmakta olan bir seridir. Şahsi görüşüm şudur ki; satışta olan ve halihazırda Türkçeye çevrilen bir serinin yeniden çeviri balonlama yapılmasını doğru bulmuyorum. İyice bir araştırmak lazım, sonra ne yayınevinin, ne de sizlerin emeğinin boşa gitmesini istemeyiz.

benim balonladığım 1602 içinde başkası aynı şeyi söylemişti.
walking dead'in bu sayısının ülkemizde yayınlanmasının üzerinden yaklaşık 3 sene geçti oysa.
ve diyarda daha yeni olan martin, zagor vs. taramaları mevcut. onlarıda yayınevleri yayınlıyor oysa. :)

bence balonlayacak birisi çıkarsa çokta güzel bir iş olur.

yexer

Yeni Üye
19 Mar 2012
74
34
İzmir
]97. sayıya kadar kendimi baya kaptırarak okuduğum seri hala da heyecanla yeni sayılarını bekliyorum. 97 sayı yaklaşık 16- 17 cilt çıktı. Türkçeye 7-8 cildi kazandırıldı satılıyor diye biliyorum.
Siteyi zor durumda bırakmayacaksa çevrilmesi harika olur. Ama çevrilmesede çok rahat bir okunuşu var az biraz ingilizce bilen herkese hemen başlamasını tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...