Spider-Man Sezon Bir (Çeviri ve Balonlama Projesi)

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,053
Spider-Man-Season-One-Cover.jpg

Spider-Man'in Sezon Bir'ine başlamak istiyorum. Ancak bir kaç çevirmen arkadaş daha arıyorum. Böylece kitap daha çabuk bitebilir.

İsteyenler bir öm atarsa sevinirim. Gelişmeleri aynı konudan bildireceğim, şu anlık başlangıçtayım. :)

enygma

Çeviri & Balonlama
6 Haz 2011
294
2,644
Dostum hevesini kırmak istemem gerçekten ama, sürekli yeni projelerden behsetmene rağmen bir ses soluk gelmiyor daha sonra. Tüm samimiyetimle söylüyorum amacım hevesini kırmak değil, fakat seçtiğin serilerden bir tanesinde istikrar tutturursan hem senin için sürekli bir meşgale doğmuş olur hem de bizler yapacağın işlere ya da diğer projelere daha çok ehemmiyet veririz. Dediğim gibi, bunu bir dost tavsiyesi olarak alırsan sevinirim :)

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,053
Dostum hevesini kırmak istemem gerçekten ama, sürekli yeni projelerden behsetmene rağmen bir ses soluk gelmiyor daha sonra. Tüm samimiyetimle söylüyorum amacım hevesini kırmak değil, fakat seçtiğin serilerden bir tanesinde istikrar tutturursan hem senin için sürekli bir meşgale doğmuş olur hem de bizler yapacağın işlere ya da diğer projelere daha çok ehemmiyet veririz. Dediğim gibi, bunu bir dost tavsiyesi olarak alırsan sevinirim :)

Haklısınız ancak zaten tek bir projeyle uğraşacağımdan diğerlerini durduğumu söylemiştim :) Bununla uğraşacağım şu an...

Efsahane

Çeviri & Balonlama
11 Şub 2010
123
608
Enygmanin da ddigine ek olarak is biraz guvene dayaniyor, yarim kalan yada basliycam diyip baslamayan isler maalesef ki tek kendinize degil cizgiroman severlere zarar verir. Nekadar cok baslanmayan proje olursa yeni projelere de o gozle bakilir ve guven azalir.

Dostum sana bir dost tavsiyesi olarak, bence oncelikle durdurdugunuz projeleri bitirip guven tazelemeye calisirsan yeninserilerini herkes heyecanla bekler aksi takdirde devami gelmez deyip takipcisi azalir ve seninde hevesin kirilir.

Yeni serinde sana basarilar diliyorum.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,071
merhaba,
kitabın çeviri-balonlamasını bıraktınız mı yoksa çeviriye devam ediyor musunuz?

umarım kısa zamanda tamamlanır...