Balonlama yapmak istiyorum

ÇAKAN EMMİ

Kıdemli Üye
9 Haz 2011
116
294
İstanbul
Merhaba,

Çeşitli sebeplerden ciltleme işine ara verince foruma balonlama yaparak faydam dokunabileceğini düşündüm. Çeviri yapan arkadaşlardan balonlama için yardıma ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirim.

Aslında çeviri de yapabilirim ama işlerim çok yoğun ve çeviri gibi bir işin hakkını verebileceğimi düşünmüyorum.

Eğer balonlamada seri olarak gidilirse haftada 1 fasikül, one shot için ise iki haftada 1 one shot çıkarabilirim diye düşünüyorum.

İlginen arkadaşlar benimle temasa geçebilir. Kolay gelsin.

say''er

Aktif Üye
10 Mar 2011
255
1,782
3-4 kişi bir süredir Conan The Barbarian'ı balonlamaya çalışıyoruz. Formdaki yorumlarından bir Conan tutkunu olduğun anlaşılıyor.

Uzun lafın kısası sende bu çalışmaya katılmak istermisin?

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,169
Far Far A Way
Ya ben de yeni konu açarak forumun kapasitesini daha fazla doldurmak istemedim. Ben de balonlamaya başlamak istiyorum.

Bu arada bilgisayarıma format atıldı adobe photoshopun kaçıncı versiyonunu kullanmalıyım? İndirmek için temiz bir linkiniz varsa çok yararınız olur. Teşekkürler.

Son düzenleme:

ÇAKAN EMMİ

Kıdemli Üye
9 Haz 2011
116
294
İstanbul
3-4 kişi bir süredir Conan The Barbarian'ı balonlamaya çalışıyoruz. Formdaki yorumlarından bir Conan tutkunu olduğun anlaşılıyor.

Uzun lafın kısası sende bu çalışmaya katılmak istermisin?

Selamlar,

Conan dediniz mi akan sular durur, damarlarda akan kan durmaz. Kolunda Conan'ın kılıcının dövmesini taşıyan azılı bir Conan sever olarak bu teklife cevabım tabii ki evet. Bana çeviriyi ve balonlanacak sayıyı gönderin yeter. Gerisini hallederiz :)

Efsahane

Çeviri & Balonlama
11 Şub 2010
123
608
Merhaba,

Çeşitli sebeplerden ciltleme işine ara verince foruma balonlama yaparak faydam dokunabileceğini düşündüm. Çeviri yapan arkadaşlardan balonlama için yardıma ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirim.

Aslında çeviri de yapabilirim ama işlerim çok yoğun ve çeviri gibi bir işin hakkını verebileceğimi düşünmüyorum.

Eğer balonlamada seri olarak gidilirse haftada 1 fasikül, one shot için ise iki haftada 1 one shot çıkarabilirim diye düşünüyorum.

İlginen arkadaşlar benimle temasa geçebilir. Kolay gelsin.

Ya ben de yeni konu açarak forumun kapasitesini daha fazla doldurmak istemedim. Ben de balonlamaya başlamak istiyorum.

Bu arada bilgisayarıma format atıldı adobe photoshopun kaçıncı versiyonunu kullanmalıyım? İndirmek için temiz bir linkiniz varsa çok yararınız olur. Teşekkürler.

Tcctakimi olarak ekibe cevirmen ve balonlamaci alimi yapicaz, katilmayi dusunurseniz bana ozelden mesaj atin konusalim.

Katilim sartimiz ise bu isi gecici bir heves olarak yapmamak, ekip calismasina yatkin olmak.

Son düzenleme:

ÇAKAN EMMİ

Kıdemli Üye
9 Haz 2011
116
294
İstanbul
Tcctakimi olarak ekibe cevirmen ve balonlamaci alimi yapicaz, katilmayi dusunurseniz bana ozelden mesaj atin konusalim.

Katilim sartimiz ise bu isi gecici bir heves olarak yapmamak, ekip calismasina yatkin olmak.

Selamlar,

Davet için teşekkürler. say"er arkadaşımızın davetine icabet etmiş bulundum. Kolay gelsin.

say''er

Aktif Üye
10 Mar 2011
255
1,782
Katılımın için Teşekkür ederim.

Ayrıntılı bir mesaj gönderdim. Konu hakkında her türlü soru ve yardım için
hazırım. selamlar

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Bir arkadaş daha katıldı. Daha çabukbitecektir COnan serisi.

ÇAKAN EMMİ

Kıdemli Üye
9 Haz 2011
116
294
İstanbul
say"er'in yönlendirmesi ile 211.sayıdan başladım bakalım :) Orjinal sayının balonlama temizliğini bitirdim, kısmetse bir iki güne bitiririm hepsini. Herkese kolay gelsin.