Silver Surfer Requiem - çeviri balonlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Arkadaşlar merhabalar. dezocan11 ile birlikte Deadpool`un son sayısı da bitince (ki çevirisi bitti, balonlama bu hafta sonu gibi bitecek) Gümüş Kayakçı - Ağıt`a başlayacağız.

4 sayılık bu seride, pek sevilen Gümüş Kayakçı`nın hem geçmişine, hem bu gününe hem de geleceğine trajik bir bakış var.

Ağır ve oturaklı hikayeleri sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum. Ayrıca serinin çizimleri de oldukça kaliteli ve ortalamanın çok üzerinde.

SPOILER
Hikaye Gümüş Kayakçı, nın öleceğini öğrenmesi ve ölüme giden yolculuğunu anlatıyor.

178556-18654-110094-2-silver-surfer-requi_super.jpg

Silver_Surfer_Requiem_5.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,660
Kasımpaşa
Şu evren dedikleri uçan kaçan adamların bol olduğu alemde sevdiğim iki adam varsa biri bu yalnız ve gri adamdır. Bu ağıdı bende okumak istiyorum. Sabırsızlıkla beklemekteyim.

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Benim de en sevdiğim karakterlerden biridir, o yüzden bir diğer sevdiğim karakterin serisi bitince hemen buna saldırdık, bakalım hayırlısı...

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
okuduğum ilk silver surfer hikayesi olacak şimdiden elinize sağlık
bu arada hikayede galaktus ta varmı acaba

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Aynen abi ama Rom`u uzun vadede maalesef geri kazandıramadılar zira Rom, yeni çağa pek uymadı ama en azından Thor, Gümüş Kayakçı vs.. biraz daha jenerik olduğu için yeni versiyonlarını da görebildik.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Ay ben nasıl kaçırdım yahu bunu???
Hadi bakalım buna nasıl sabredeceğim bakalım..
Israrla sahaflarda tartıştım bu varken neden kırk yıllık eskiden zaten basılmış ve tutulmamış ( en azından bizim ülkemizde) olanı tekrar yayınlandı diye..
Hadi hayırlısı :)

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Bizim baloncu işe başlayana kadar başkaları başlamış bitirmiş 1. sayıyı... Geçmiş olsun.

Ancak yapanlara da kızdım zira burayı takip ettiklerine eminim, daha önce hiç programlarında olmayan bir şeydi. Neyse, birileri yapsın bir şekilde...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...