New Ultimate Spider-Man Comics Çeviri- Balonlama

blacksuited

Yeni Üye
30 Ara 2011
19
12
Arkadaşlar yeni bir projeye başlıyorum.İlk profesyonel denemem olacak.Çeviriye yardımcı gerekebilir.Benim İngilizcem çeviri yapabilecek kadar iyi bir düzeyde ancak balonlama konusunda amatörüm.Buyrun proje teaser'ı :) :
Arkadaşlar çeviri düşündüğümden hızlı ilerliyor.Şimdiden 5 sayfa çevrildi ve ilk sayı 26 sayfadan oluşuyor.
Not: Çizgi Çeviri TR blog sayfamdır.Herhangi bir reklam amaçlı değildir.

1zxz.jpg

5360incio6155812.jpg

ultimatespider-man01.jpg

Son düzenleme:

blacksuited

Yeni Üye
30 Ara 2011
19
12
Arkadaşlar yeni teaser poster : (Tamemen kendi yapımım :) ) :
5360incio6155812.jpg

Balonlamada yardımcı olabileecek arkadaşları bekliyorum. Çeviriye başladım. :)

blacksuited

Yeni Üye
30 Ara 2011
19
12
Teşekkür ederim şimdiden.Konuma hızlı cevap aldığım için de ayrıca memnun oldum.Siteyle bugün tanıştım ve ortam gerçeken çok hoşuma gitti.Sürekli aktif olmaya çalışacağım :) İlk sayının kapak çalışmasını tamamladım. En yakın zamanda paylaşacağım.

blacksuited

Yeni Üye
30 Ara 2011
19
12
Arkadaşlar buyrun serinin ilk sayısının kapak resmi:
İlk sayının 20 ocağa yetişmesi için elimden geleni yapacağım.Hem doğum günüm olduğundan kendi kendime hediyem olur hem de tüm öğrenci arkadaşlara tatil hediyesi :) (okullar ayın 20'sinde kapanıyor.) İlk sayfanın çevirisini yaptım.Ancak size birşey sormak istiyorum.Çevirisi yapılan bir çr nin balonlaması ne kadar sürer? Şimdiden teşekkürler.
ultimatespider-man01pg02.jpg

blacksuited

Yeni Üye
30 Ara 2011
19
12
Dostum balonlama projelerine konu açmamışsın.İstersen beraber çevirelim.Hem daha hızlı olur.Ben de neredeyse yarısnı bitirdim çevirinin.Posterdir,kapaktır bayağı bir uğraştım bunlarla.Çeviriyi bırakmayı da düşünmüyorum.Umarım anlayışla karşılarsın beni.Ayrıca çeviriye katılırsan da çok da mutlu olurum :)

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,053
Bırak diye bir şey söylemedim zaten :) Birlikte tamamlarsak daha hızlı bitiririz.Özel mesaj'dan konuşalım :)

blacksuited

Yeni Üye
30 Ara 2011
19
12
Çalışmalarımız hızlanmıştır.Balonlamayı Spider-mena arkadaşımız yapmaktadır.

suberman

Yeni Üye
5 Ara 2011
6
2
Elinize sağlık, böyle bir özveriyi, emeği karşılıksız yapmanız romanı okurken ayrı bir haz vericektir okurlarına. Teşekkürler...