X-Men: Mesih Kompleksi çeviri ve balonlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tumo05

Çeviri & Balonlama
5 Şub 2010
106
136
Duyduğuma göre TürkÇizgi ekibi Mesih Kompleksini kesinliği olmayan seriler başlığı altına almış :'( . Eğer bu sitede de çevirip balonlayacak arkadaş yoksa, bir iki haftaya kadar çeviriye başlayacağım. Çeviri ve balonlamayı yapmayı düşünen veya ortak çalışmak isteyen arkadaş varsa lütfen bildirsin.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Sen milletin ben belki yapabilirimini boşver arkadaşım. Yapmak istiyorsan kimse seni engellemez.
İnşallah yardımcı olabileceklerde çıkar hatta..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Orjinalinden okuma fırsatım olmamıştı ama Değerli Dostum Shevarash anlatmıştı. Çok ilgi çekici bir seri olduğunu biliyorum. Bir ara niyet etmiştik ama Türk Çizgi yapacağız deyince vaz geçmiştik. Ama galiba yapmayacaklar...

tumo05, çeviriye başlamış, balonlamaya da birileri başlayacaktır.
Biraz geç kalmış olsamda (eğer balonlayacak kimse yoksa) bu seriyi balonlayanlardan olmak istediğimi belirtirim.

Şimdiden kolay gelsin.

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
ben aslında balonlama için aday olmuştum ama sevgili the_darkness bence daha iyi bir aday olacaktır... benim zaten hali hazırda işlerim var... bu nedenle tumo05 te uygun görürse the_darkness balonlamayı alsın derim... :D

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
ben aslında balonlama için aday olmuştum ama sevgili the_darkness bence daha iyi bir aday olacaktır... benim zaten hali hazırda işlerim var... bu nedenle tumo05 te uygun görürse the_darkness balonlamayı alsın derim... :D

Sevgili dostum,
Yazdıklarınızdan onur duydum...
Takdirinize uygun işler yapmaya çalışacağım.
Sevgilerimle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...