New 52 Çevirilecekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 Şub 2010
15,006
543,719
Kolay gelsin, şimdiden emekleriniz için teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Evet şimdiden kolay gelsin ikinize de. Bak o süper kızı bende merak ettim o da devam eder umarım ;)
Daha önce yayınladıkları iki eserden de gördüğümüz kadarıyla bilindikten uzak daha farklı ve güzel hikâyeler göreceğiz sanırım.

Son düzenleme:

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
311
Supergirl nireng'n tek başına yaptığı bir çalışmaydı benim bi' bilgim yok işallah devam eder :D

sleepingforest

Yeni Üye
20 Nis 2011
92
27
Şimdiden kolay gelsin beyler :D

Edit: Şimdi gördüm ki action comics'in çevirisi yapılmış 20 dk önce paylaşılmış Turk Çizgi ekibi tarafından. Onu tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz diye haber vereyim dedim

Edit 2: Action Comics'in son sayfasında gördüm projeleri arasında Superman'de yer alıyormuş

Son düzenleme:

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
311
Özür dilerim bu konu için . Elektrik direğine çarpıştım o an kafamdan ne geçiyordu bilmiyorum nireng'de heralde bunu ister ama ona da bi' soralım :D

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,788
Türkçizgi ekibini de yıllardır takip ediyoruz. Müthiş başarılı işlere imza atıyorlar.
o arkadaşlarında ellerine sağlık. Biz daha yeni alışmaya çalışıyoruz çeviri veya balonlama işlerine. mutlaka hatalarımız dikkatsizliklerimiz oluyordur. Olumlu yada olumsuz eleştirilen sayesinde tabiki daha iyi olmaya devam edicez.

Action Comics'i okudum. Ferio ve Ryu arkadaşımızın ellerine sağlık. Superman'ede el atmışlar. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Supergirl devam edecek merak etmeyin.

DeadFool ile de;
Justice League
Green Lantern - New Guardians
devam edecek...

Batman'de niye olmasın ki? :)

enygma

Çeviri & Balonlama
6 Haz 2011
294
2,644
arkadaşlar ufak bir araştırma yaptım ama kimse wonder woman'ı çevirmeyi düşünmüyor gördüğüm kadarıyla, new 52 iiçersinde sağlam sayılardan. eğer çevirecek yoksa ben başlamak istiyorum.

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
sevgili enygma

demek ki çok ufak bir araştırma yapmışsınız. bir daha araştırın bence. çevirip balonlayan arkadaşlarımız vardı diye biliyorum bende... :) bizim forumda bakmadınız sanırım...

enygma

Çeviri & Balonlama
6 Haz 2011
294
2,644
sevgili filmografi
teşekkür ederim, öğrendiğim kadarıyla blackbishop arkadaşımızın projesiymiş, her neyse yeni 52 içersinde eğer bir istek olursa çevirmeye hazırım :)

enygma

Çeviri & Balonlama
6 Haz 2011
294
2,644
batman proje kapsamına alınmış diye gördüm, ama öyle bir durum yoksa seve seve çeviririm :)

Superman_cyp

Yeni Üye
30 Mar 2011
30
1
Merakla beklıyoruz Aquaman ve Wonder Woman'da olsun ısterız ama tabı emek harcayan arkadaslarımızada yuk bındırmek ıstemem...

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
sevgili filmografi
teşekkür ederim, öğrendiğim kadarıyla blackbishop arkadaşımızın projesiymiş, her neyse yeni 52 içersinde eğer bir istek olursa çevirmeye hazırım :)

enygma kardeşim ben bütün 52 serisini takip ediyorum ama sanırım flashı çeviren yok eğer sanada uygunsa bence iyi seçim olur

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
Captain Atom
Batwing
Nightwing
Deathstroke
Grifter
All-Star Western

new 52 den bu romanlarada el atmayı düşünen var mı acaba:9:rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...