Yakında Çevirilecek Punisher, Unknown Soldier, Dylan Dog, Dampyr serileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,625
Punisher Year One - (Toplam 4 sayı)
Frank Castle'ın Punisher olmasını, en büyük rakibi Billy Russo ile karşılaşmasını ve onu Jigsaw'a dönüştürmesini anlatan ilk hikayesi.

Punisher Born - (Toplam 4 Sayı)
Bu kez Frank Castle'ın Vietnam'da yaşadığı ve onu Punisher olmaya sürükleyen olaylara şahit oluyoruz.

Punisher Noir - (Toplam 4 sayı)
Alternatif bir dünyada geçen bu Punisher hikayesinde, 1935 yılındaki bir Frank Castle'ın hikayesi anlatılıyor.

Punisher The Cell - (Toplam 1 Sayı)
Cezalandırıcı sonunda yakalanmış ve ömür boyu Riker adası hapishanesine gönderilmiştir.Ama herkesin umduğunun aksine Frank buraya bilerek düşmüştür ve içeride hayatının en önemli hedeflerinden biri vardır.

Punisher The End - (Toplam 1 Sayı)
İnsanlığın sonu gelmiştir ve sadece bir avuç insan kalmıştır.Hapishanede olduğu için kıyametten sağ kurtulan Frank Castle ve arkadaşı Paris, mahvolmuş bir dünyada cezalandırılacak son kötüleri bulmak için yola çıkarlar.

Unknown Soldier :
The Way Home - Eve Dönüş (Toplam 2 Sayı)
Moses Lwanga çalılıklardaki savaşına devam ederken LRA ordusundan kaçan küçük bir yetim olan Paul'u bulur.Onu o tehlikede bırakamayacağını anlayan Moses artık Paul'u bütün LRA birimlerinin arasından geçerek en yakın yardım kampına ulaştırmak zorundadır.

Dry Season - Kurak Sezon (Toplam 4 Sayı)

Geçici bir süre için Birleşmiş milletler kampında konaklayan Moses, uzun süredir kafasında duyduğu sesin artık yavaş yavaş onu ele geçirmekte olduğunu anlar.Giderek vahşileştiğini anlayan Moses çareyi buradaki insanlara yardım edereken insanlığa tutunmakta bulur ama kendisi hakkında korkunç şeyler öğrenecektir.

A Battle Of A Little Note - Küçük Bir Savaş (Toplam 2 sayı)
İsyancılara Yardım eden hain askerlere karşı gelmek için aralarına sızan Moses, bu kez tek başına bütün bir isyancı kabilesiyle karşı karşıya gelecektir.

Kalashnikov - Kalaşnikof (Toplam 1 Sayı)
Moses'in hayatından sıradan bir günü anlatan bir yan hikaye.

Beautiful World - Güzel Dünya (Toplam 4 Sayı)
Lwanga Moses, nihayet içindeki esrarengiz sesin sahibiyle karşı karşıyadır ve ona bilmek istediği herşeyi anlatacaktır.Moses, artık yeni Unknown Soldier olmak yada eski hayatına devam etmek arasında bir seçim yapması gerekmektedir.

Dylan Dog Color Fest - Kötü Şans
Groucho sokakta karşıdan karşıya geçerken aniden su bidonları taşıyan bir kamyon yoldan çıkar.Devrilen su bidonlarından biri Groucho'ya son sürat çarparak kaburgalarını kırar ve darbenin etkisiyle bir inşaat boşluğuna düşerek orada elektrik akımına kapılır.Ölümün eşiğindeki Groucho'yu taşıyan ambulansın yolda bozulması ve hastahaneye koşarak getirilmesi, hatta neredeyse bir karışıklık sonucu ameliyata alınması gibi binbir türlü aksilik Dylan'ın olayı araştırmasına sebep olur.

Dylan Dog Color Fest - Orada Olmayan Adam
Dylan bir sabah yataktan kalkar ve ne Groucho'nun nede Bloch'un kendisini orada olmasına rağmen göremediğini ve duyamadığını farkeder.Bir tür hayalete dönüşen Dylan kendisini normale döndürmek için çalışmalara başlar.

Dampyr - 71 : I Massacratori Delle Andes (Andes Katilleri)
Güney Amerika'da dünyanın en dağlık yerleşim birimi kabul edilen Andes'te, Harlan'ın eski bir dostu olan Huasimayo köyünün lideri Don Sanitago'nun başı beladadır.Efsanelerde adı geçen Pishtakus adı verilen ceset yiyici canavarlar, bu toprakları ele geçirmek isteyen Hakim Montenegro'nun liderliğinde köye saldırmaktadır.

Ayrıca Punisher : Girls In White Dresses macerası da E-dergide devam edecek.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
Gerçekten çok heyecan verici ve müjdeli bir haber bu.
Profesyonel bir ciddiyetle amatör şevkin mükemmel birleşimi.
Gerçekten takdir edilesi bir davranış.
Özellikle birde insanın kendini bağlaması bu şekilde çok cesurca.
Şimdiden teşekkürler.
Allah yolunu açık etsin.
Saygılar sunuyorum.

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,625
Dampyr'in devam edeceğini ilk defa burada gördüm ve çok sevindim o yüzden şimdilik askıya aldım, yaptığımız onca anket ve istek bir işe yaramış demek ki :)

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Sevindirici haberler ardı ardına geldi hem çeviri balon hem dampyr .Sabırsızlıkla bekleyelim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Sevgili dostum fevkalade haberler bunlar.
Merakla beklemekteyim.
Oldukça yoğun bir çalışma içindesin. Eğer balonlamada takviyeye ihtiyaç duyarsan elimizden geleni yaparız. Çalışmalarında kolaylıklar dilerim.

lemazmatik

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
221
206
Sen bizi kalpten götürmeyi mi planlıyorsun? Ayıp, ayıp... Merakla bekliyoruz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...