Lex Luthor - Man Of Steel ve Joker Graphic Novel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,624
Lex Luthor - Man Of Steel (Yazar: Brian Azzarello -- Çizer: Lee Bermejo)
Özet : Varlıklı ama basit bir bilim adamı niye bugüne kadar dünyanın en güçlü süper kahramanının ana düşmanı olarak hayatta kalmayı başarabilmiş ve neden her gün yataktan kalktığında Superman'i öldürmeyi hayal etmektedir? Gerçekten kötü bir adam mıdır yoksa olası bir tehlike durumunda dünyanın gerçek koruyucu Superman değil de Lex Luthor mudur?
ManOfSteel.jpg

Joker Graphic Novel (Yazar: Brian Azzarello -- Çizer: Lee Bermejo)
Uzun zaman önce gereklişeyler yayınevi tarafından bir çevirisi yapılmıştı.Ama yaptığım aramalar sonucu şu saatten sonra bulmanın biraz zor olduğunu anladım.
Özet : Jonny Frost her zaman suç dünyasında yukarılara çıkmak istemiş ama başaramamış, kendi halinde bir serseridir.Yükselmek için her fırsatı kollarken aradığı fırsat Joker'in Arkham akıl hastanesinden gayet masum bir şekilde salıverilmesiyle birlikte ayağına gelir.Saflığıyla Joker'in güvenini kazanan bu basit serseri, şimdi Joker ile Gotham'ın altını üstüne getirecek ve yokluğunda elinden alınan şehri geri kazanacaktır.

Jokes.jpg

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Sevgili Ravage,
Dün biraz ipucu vermiştin, gerçi tahmin edememiştim.
Dc evreni oldukça geniş olunca. :D
Merakla beklemekteyim.
Şimdiden kolay gelsin.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Amerika'da deniz bitiyor mu? Artık yeni süper kahraman üretemiyorlar mı? Eski kötüleri kahramanlaştırıyorlar. Her şey bir yana, ilginç bir kitap olduğu ortada, paylaşılmasını bekleyeceğim. Teşekkürler Ravage

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,432
gereklişeyler jokeri katletmişti umarım senin çevirinle en kısa zamanda okuruz..

exodus

Aktif Üye
22 Tem 2010
334
112
jokeri zaten gerekli şeyler yayınlamıştı ben çevrilmesine karşıyım bu zaten en fazla 2000-3000 satçak çizgiromanın dahada az satmasına sebeb olcak bu nedenle yalnıza lex luthorun yayınlanması mantıklı olur.

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
311
jokeri zaten gerekli şeyler yayınlamıştı ben çevrilmesine karşıyım bu zaten en fazla 2000-3000 satçak çizgiromanın dahada az satmasına sebeb olcak bu nedenle yalnıza lex luthorun yayınlanması mantıklı olur.

bencede böyle ama luthoru bekliyorum teşekkürler.

spikespiegel

Aktif Üye
10 Şub 2012
265
279
ankara
her iki seriyide orjinalde okumuştum. Brian Azzarello ve Lee Bermejo ortaklığının iki nadide eseri bu iki farklı ama zirvedeki kötü adamların iç dünyalarını olabildiğince bizlere sunuyor. ravage ın çeviri çalışmalarının hayranı olarak tekrar okumak için sabırsızlanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...