Çizgi Romanlar paylaşabileceğim bir blog açmak istiyorum.

Menemenfurkan

Yeni Üye
17 May 2022
46
573
Türkiye
Selam dostlar,bildiğiniz üzere acemi bir şekilde de olsa türkçe bir şekilde süper kahraman çizgi romanları çevirip ve balonlayıp blogta paykaşıyorum. Artık bu işe daha merak sardığım için güzel bir blog kurmak istiyorum ancak herhangi bir bilgim yok. Blog kurmaya yardımcı olabilecek birileri varsa burdan veya
Discord; menemen seven furkan#8810 dan ulaşır mısınız?
Şimdiden herkese teşekkürler, iyi akşamlar.

cizgicicocuk

Çeviri & Balonlama
9 Haz 2016
283
2,439
Benim tek tavsiyem blogger.com, medium.com ve wordpress.com (wordpress.org ile karıştırmayın) gibi platformlardan uzak durmanız. Bu platformlarda site içeriğinin sahibi siz değil onlar olacağından bir anda hem accountunuzun iptal hemde site içeriğinizin silinme ihtimali var.

Çitaku

Yeni Üye
28 Ocak 2015
51
216
Çalışmalarını bu platformda da paylaşan, çeviri ve balonlama yapan, Ücra Çizgi Roman ve Çizgi Bölgesi gibi bazı ekipler var.
Onlar adına bir şey söyleyemem elbette ama belki çalışma arkadaşları arıyorlardır.
Böylelikle onların deneyimlerinden de faydalanmış olursunuz
.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Blog kurmana gerek yok bence. Burada misler gibi paylaşırsın adına bir menü açarlar yetkililer .
Herkes yararlanır herkes görür.
Sende zamandan kazanıp bir kaç çizgi roman fazladan balonlayıp çevirirsin.

Son düzenleme:

akak

Kıdemli Üye
12 May 2009
147
206
Hızır kurulu alt yapı varken o dan yeniden oluşuoluşuma gitmek zaman kaybı. Yok programcılık konusunda ilerleme düşünülüyorsa o başka

isimsiz

Yeni Üye
7 Mar 2022
47
126
Süper kahraman çizgi romanları çevirip ve balonlayacaksan Ultimate Spider Man serisinin çevirilerini de yapabilir misin?
İngilizcelerini okudum ama türkçe okuyunca yeri ayrı oluyor.