Flash & Zagor-Balta ve Yıldırım.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Balta ve Yıldırım...
İki kahraman, iki ayrı evren...
Darkwood ve Central city arasındaki bir geçit.
Batman ve Dylan Dog, Nathan Never ve Justice League ile tamamlanacak üçlemenin bir ayağı. Giovanni Massi ve Mauro Uzzeo'nun senaryosu, Davide Gianfelice'nin çizimleri ve Luca Saponti'nin renklerinin yer aldığı çizgi roman, klasikleşmiş Flash 123'ün kapağını onurlandıran ve yeniden yaratan Carmine Di Giandomenico tarafından birbirine bağlı iki kapakla dağıtıldı. Bilindiği kadarıyla, Zagor’un vatanı sayılan Darkwood ormanında, iki evren arasındaki gerçekliğin sonunu müjdeleyen koşucu bir yerli çocuk belirir.
Sonsuz cesaretli iki kahraman, öngörülemeyen olaylar, etkileyici çizimler ve inanılmaz gizemler...

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,378
Flash deyince Flash Gordon geldi ilk aklima sanki ikisi daha uygun bir ikili mi olurdu?

Mr Davaro

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2020
503
8,110
Böyle 2 farklı evrenin karakterinin
bir sayıda birleşmesini çok seviyorum.
Üstüne bir de Batman ve Dylan Dog,
Nathan Never ve Justice League ile
tamamlanacak bir üçleme olması harika!
Merakla bekleyeceğim sayıları.
Kolaylıklar diliyorum üstadım sizlere.

NightMare420

Aktif Üye
8 Şub 2021
311
1,024
Uzun zamandır zagor okumamıştım. Harika iki karakteri tek çizgi roman da okumak süper olacak merakla bekliyorum üstadım şimdiden çok teşekkürler.

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Sevgili Büyük beyaz ekim ayı bitti bu gün 5 kasım 2021 gözümüz ekranda parmağımız mouse'ta indirmeye hazır halde sabırsızlıkla çizgi romanları bekliyoruz? (ayrıca Dragonero vs. Zagor çizgi romanını da bu gün indirdim kitap için çok Teşekkür ederim Sağolun.)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Sevgili Büyük beyaz ekim ayı bitti bu gün 5 kasım 2021 gözümüz ekranda parmağımız mouse'ta indirmeye hazır halde sabırsızlıkla çizgi romanları bekliyoruz? (ayrıca Dragonero vs. Zagor çizgi romanını da bu gün indirdim kitap için çok Teşekkür ederim Sağolun.)

Birkaç güne hazır olur.:)