Türkiye'de yayınlanmayan BLEK, Kara Şövalyeler Adası macerası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,010
denize sıfır
Çocukluğumuzun kahramanı yeni bir macerayla yine Türkçe olarak ilk kez burada okunacak. Bu macerada kahramanımız denizin ortasında şövalyelere karşı mücadele veriyor. Sizde davetlisiniz.:)
ds883yli4gbojexqx.jpg

ds884fmhfr64cemhl.jpg

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,335
izmir
Genel olarak ressamın çizileri güzele benziyor ancak Blek biraz garip çizilmiş sanki. Neyse, okuyup göreceğiz inşallah. Şimdiden kolay gelsin sevgili dostum.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Dostum, yalnız şunu hatırlatayım isterim, yazılı olmayan kurallara göre tanıtımını yaptıktan en geç 10 gün içersinden paylaşmak durumundasın ,bilgin olsun :):):):):):)

bu arada ilk kitabıda okudumda ,bir şey soracagım bu kitapları sırpçadan mı çeviriyorsunuz:eek::eek: ve öyleyse sırpça bilen kim ??????????

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Bugün ucundan azcük!... Yarın plaja gidip açılacağız inşallah...

Dostum, yalnız şunu hatırlatayım isterim, yazılı olmayan kurallara göre tanıtımını yaptıktan en geç 10 gün içersinden paylaşmak durumundasın ,bilgin olsun :):):):):):)

bu arada ilk kitabıda okudumda ,bir şey soracagım bu kitapları sırpçadan mı çeviriyorsunuz:eek::eek: ve öyleyse sırpça bilen kim ??????????

Boşnak olan arkadaşlar yaşadığı coğrafyadan olsa gerek, orada ve komşularda konuşulan dillere hakimler... Yani Boşnakça, Hırvatça, Sırpça vs. dilleri hem anlayıp hem de konuşabiliyorlar... Asad, Drzeko ve arkadaşları biliyorlar sanırım...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...