Hangisini Çevireyim?

Hangisini çevirsem?

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,489

Çevireceğim çizgi romanı seçerken siz okuyucuların da fikrini almak için böyle bir başlık açtım. Hadi bakalım hangi çizgi romanı çevireceğimi siz seçin. Tabi çevirdikten sonra gene balonlamacıya ihtiyacım olacak. :D

Örümcek Adam mı?

venom_agenda.jpg

Judge Dredd mi?

5100078-370.jpg

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Şİmdiden emeklerinize sağlık ancak Yargıç Dred olsa harika olurdu.Ama bence bu sorunun ağırlıklı cevabı Örümcek Adam olur.

tuzcu

Aktif Üye
15 Tem 2013
335
846
Comics kahramanları hep uçtukları için bir ağırlıkları olamaz, Judge Dredd ağır basar.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Ben emin olun şaşırdım kesin duvar sürüngeni çıkar düşüncesindeydim.Prestij en son Dredd ve Uzay Yolunu bir araya getirmişti.Öylede kaldı yanılmıyorsam devam etmiyor.
Stallone'nin Yargıç Dredd ini defaetle izlemişimdir.Şimdiden emekleriniz için çok teşekkür ederim.

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,489
Presstij'in bastığı Dredd ağır aksak da olsa hâlâ devam ediyor. Yalnız onların bastığı Dredd çizgi romanları Amerikan çizgi roman şirketi olan IDW 'dan çıkan Dredd çrleri. Ben İngiliz Rebellion şirketi tarafından basılan Dredd çrlerini çeviriyorum. Bu arada forumdaki süper kahraman çrleri sevenlere oranla fumetti ve frankofon sevenlerin oranını düşünecek olursak anketin sonucunun böyle olması şaşırtıcı değil açıkçası. Dredd süper kahraman sayılmıyor o nedenle tercihin öyle olması normal.

Son düzenleme:

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
455
3,768
Hiçbir Şey Ülkesi

Peki öyleyse önce Dredd olmak üzere ikisini de çeviriyorum. Ama beni yarı yolda bırakmayın.:)

Ben de konu başlığını ve ilk mesajı görür görmez sevgili büyük beyaz gibi "İkisini de çevirme imkânınız yok mu acaba?" diye soracak ve oyumu Judge Dredd'den yana kullanacaktım ki, bu mesajınızı gördüm ve çok sevindim.

Şimdiden ellerinize sağlık...

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,161
4,968
Ben genelde daha az uçan-kaçanları tercih ettiğim için hiç önemli değil. Ama verdiğiniz emekler için size çok teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...