2016-2017 Kış sezonumuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,813
Devam eden seriler ve daha nice sürprizler burada olacak. Ön sırada yerinizi ayırtmayı unutmayı efendim :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,634
Kasımpaşa
Vallahi insanın nutku tutuluyor...
Allah sana sağlık sıhhat versin...
Hepsi birbirinden güzel...
Gördüğünüz gibi en öndeyim.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,145
İstanbul
Harika kitaplar!
Merak ve heyecanla bekleyenlerden biri de ben olacağım...
Şimdiden teşekkürler üstadım...

sinan.dinler

Aktif Üye
21 Şub 2016
359
1,004
Sabırsızlıkla bekliyorum. Fakat bir ricam olacak, sizce de uygunsa alternatif link olarak MEGA da paylaşım yapabilir misiniz? Saygılar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,611
İzmir
Kış sezonunda Frankofon'a doyacağız anlaşılan.
Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerken şimdiden teşekkür ederim.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,948
ordu-turkey
Şu sunum karşısında sadece susup kapakları seyretmekten başka bir şey düşünemedim.Çizginin sanat olduğunun ispatı şu yayınları sunma zahmetiniz için sadece ve sadece uzun ve sağlıklı bir ömrünüz olsun demekten başka yazacağım yok.Saladin gördüm ya bir başka oldum.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,982
Kışa ne kaldı şurda..Geldi çattı sayılır..Herkes sırasıyla yerini aldı..Yalnız kapaktaki o hanımlar,kış sezonunda böyle giyiniyorlarsa ne olur,onların yaz sezonlarını paylaşma..Çalışmalarında başarılar,ellerine emeklerine sağlık diliyorum..

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,090
İstanbul
Bu kış çok sıcak geçecek anlaşılan. Hepsi de ayrı güzel.
Şimdiden teşekkür ederim, kolaylıklar dilerim.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,224
Kamlançu
Valla burda başladı kış, soğuktan bir hal olduk :)
Neyse, ön sırada yer kalmadıysa bir arka sırada beklemede olurum ben de... Saladin hariç Cüceler ön sıralara yakınsa daha bir sevinirim. Gerçi arka sıradan görebilir miyim bilmiyorum :)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,991
Üstat hepsi bir birinden göz alıcı.Sıramı ayırdım herkes gibi,beklemedeyim.:)
Teşekkür ediyorum...

akrep069

Süper Üye
14 Ara 2009
527
648
devam eden seriler ve daha nice sürprizler burada olacak. ön sırada yerinizi ayırtmayı unutmayı efendim :)

ellerine gozlerine saglik şimdiden kolay gelsin

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Çalışmalarınız genelde Tarihi ve/veya Fantastik oluyor şöyle güzel bir Bilimkurgu'ya hasret kaldık. Promethee var mesela bilmem düşünür müsünüz?

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,813
Çalışmalarınız genelde Tarihi ve/veya Fantastik oluyor şöyle güzel bir Bilimkurgu'ya hasret kaldık. Promethee var mesela bilmem düşünür müsünüz?

Genelde kendi sevdiğim tarzları çevirmekten keyif duyuyorum. Arada Insiders gibi farklı tarzlara da girdim ama haklısınız. Sonuçta şunu belirtmek isterim, çeviri ve balonlama meşakkatli bir iş, bir de sevmediğiniz bir kitapla uğraşınca iki kat zorlaşıyor. Geçmişte bu tarz bir-iki seri oldu, bıraktım.

Promethee sanırım Christophe Bec'in serisi. 2 Aralık'da yeni kitabı çıkacakmış. Daha önce hiç okumadım. İnternette bulabilirsem göz atacağım. Çok teşekkürler.

Motion

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
613
3,374
vjRdaz.jpg

Son düzenleme:

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul

Promethee derken acaba Christophe Bec'in Prometheus serisini mi kasdettiniz?
Eğer öyleyse sensei üstadım 3 sayıyı ÇB yapmıştı. Forumda arama yaparsanız bulabilirsiniz.

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361

Promethee derken acaba Christophe Bec'in Prometheus serisini mi kasdettiniz?
Eğer öyleyse sensei üstadım 3 sayıyı ÇB yapmıştı. Forumda arama yaparsanız bulabilirsiniz.

Evet bu seri en son 11. sayısı çıktı ve devam eden bir seri Sensei üstad devam eder sanırım benimki sadece bir örnekti eminim odenat üstad benden çok daha fazla bu türde çizgi romanlar görmüştür, kendisi genelde Tarihi ve Fantastik olanlarını yapıyor severek ve isteyerek yaptığı içinde güzel oluyor tadına doyum olmuyor ama eminim (daha doğrusu umarım) severek yapacağı Bilimkurgu tarzında da birşeyler vardır.

kparker

Süper Üye
5 May 2012
157
833
odenat yayınevine çalışmalarında başarılar dilerim, kitaplar yayınlanır yayınlanmaz ilk imza gününüzde orada olacağım.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,594
Vay be succubusun görmediğim kitap kapağı, çok gerideyim ben.

Teşekkürler her bir çalışmanız için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...