Devam eden seriler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Merhaba arkadaşlar,

Devam eden serilerimizde bu ay içinde çıkacak kitapları paylaşmak istedim. Elbette bu kitaplarin hepsi en kısa zamanda çizgidiyarında olacak. (Ejderkanı serimiz de devam ediyor, onu unutmadım.)

L3PAlb.jpg

Ve sürpriz, yeni bir korsan serisi. Asya'nın en ünlü kadın korsanı Shi Xiu'nun hayatını anlatan bir seriye başlıyoruz. Gerçek bir hikayeye dayanan hikayemizde Asya'nın çekiciliği ve erotizmi, bir korsan öyküsüyle birleştirilmiş. Bizi izlemeye devam edin :)

Couv_141955.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,612
hiçbiryerde :)
Çok güzel bir haber.
"Volto Nascosto" ve
"Shangai Devil" serilerini
çok sevmiştim, Shi Xiu'nun
da çok iyi olduğuna eminim.
Şimdiden teşekkürler üstadım,
kolay gelsin, vallahi çok sevindim:9..

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Öhö, öhö. Bunları görünce nutkum tutuldu, düğümlendim. Sabırsızlıkla bekliyorum, Odenat. :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Değerli üstadım,
Özellikle Ekho ve Nains albümlerinin devamını merakla bekliyorum. Bu iki albümün hikayelerinin pek benzeri bulunmamakta. Türkçesi ise hiç bulunmamakta. Merakla takipteyiz.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Değerli üstadım,
Özellikle Ekho ve Nains albümlerinin devamını merakla bekliyorum. Bu iki albümün hikayelerinin pek benzeri bulunmamakta. Türkçesi ise hiç bulunmamakta. Merakla takipteyiz.
Nains veya cüceler gerçekten ülkemizde belki hiç çıkmayacak bir seri gibi duruyor.Umarım sizin serilere göz koyup da yayınevleri telif hakkı almaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...