Spider-Men #2 Bitti.

aducama

Yeni Üye
30 Ocak 2013
18
77
aenm.jpg

wabq.jpg

İndir:

Alternatif:

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,583
Gotham
Dostların eleştrilerinden yola çıkarak açıklarınızı kapatacağınıza inanıyorum. Bunun haricinde ben beğendim çok teşekkür ediyorum :)

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
Bir kaç harf eksiği dışında güzel bir çalışma olmuş...
Fontu beğendim, fontun ismi nedir nereden bulabilirim?...
Devamını bekliyoruz, iyi çalışmalar...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
ilkinden daha iyi acele etme birde i ı harflerine dikkat et ilkinde i ler hep ı idi.bunda ona dikkat etmişsin ben beğendim hiç kimse herşeyi anasının karnında öğrenmez çeviri ve balonlama gibi zor bir işe el attğın için ayrıca tebrik ederim kardeş.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Bir öncekinden daha iyi bir çalışma olduğunu söylemeliyim.
Paylaşımın ve emeklerin için teşekkürler.
Devamını bekliyoruz.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,077
Teşekkürler,3.sayı için sıraya girdik,gerçi "Spider-Men #2 Bitti" demişsin...:7:

MVCelebi

Yeni Üye
5 Şub 2011
87
226
Eline sağlık kardeşim genel olarak güzel bir çalışma olmuş.
Sana tavsiyem font olarak CCjoekubert adlı fontu kullanman. Marvel çizgi romanlarına en yakın fontlardan birtanesi o. Ayrıca bazı balonlarda yazılar daha kısa olduğu için balon boş kalıyor oralardada lafı biraz uzatarak bütünlüğü sağlayabilirsin. Zaten "Spidey" de böyle seviyor :) Ama genel olarak güzel ve kaliteli bir çalışma olmuş eline sağlık

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,105
İstanbul
Sevgili aducama, öncelikle çalışman için seni kutlarım.
Daha güzeli bulabilmen adına birkaç noktayı belirtmek isterim.
Öncelikle bağırma, haykırma, şaşkınlık ve benzer durumlar dışında yazı büyüklüğünü değiştirmemekte yarar var. Balona sığmama durumlarında çok küçük oynamalar olabilir.
Bazı balonlarda ortalama sorunları var. Kelimeleri bölmemek adına bazı yerlerde balon kenarlarına değmeler olmuş. İmla kurallarına uymak kaydıyla hecelere bölerek bu sorundan kurtarabilirsin.
Bir de yazı fontunda İ harfleri sorunlu gibi. Sanırım noktaları kendin koyuyorsun. Bu hem senin için çok yorucu, hem de bazı yerlerde unutulabiliyor. Mümkün oldukça Türkçe karakterli fontlar kullanmakta yarar var.
Bu güzel çalışman için tekrar kutlarım. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar dilerim.

aducama

Yeni Üye
30 Ocak 2013
18
77
Teşekkürler,3.sayı için sıraya girdik,gerçi "Spider-Men #2 Bitti" demişsin...:7:
Yarın çevirmeye başlayacağım.

Eline sağlık kardeşim genel olarak güzel bir çalışma olmuş.
Sana tavsiyem font olarak CCjoekubert adlı fontu kullanman. Marvel çizgi romanlarına en yakın fontlardan birtanesi o. Ayrıca bazı balonlarda yazılar daha kısa olduğu için balon boş kalıyor oralardada lafı biraz uzatarak bütünlüğü sağlayabilirsin. Zaten "Spidey" de böyle seviyor :) Ama genel olarak güzel ve kaliteli bir çalışma olmuş eline sağlık
Bir deniyelim :)

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
587
Güzel çalışma olmuş, eline sağlık biraz geç oldu ama linklerin ikiside ölü durumda. Birisi upload edebilirmi acaba..
Ve üçüncü sayın için ses çıkmadı epeydir...

aducama

Yeni Üye
30 Ocak 2013
18
77
Arkadaşlar aşırı gecikme için özür dilerim ama okul, internetimin kesilmesi ve fallout 4 türkçe yama projesini yönetmekten zaman bulamadım. 2.sayının bağlantısı çöpe gitmiş, 3.sayı bir hata yüzünden silinmiş ve bende yedekleri yok yani yarından itibaren 2.sayıdan başlayarak seriyi bitireceğim ve hepsini toplu olarak yayımlayacağım.:36:

süpür

Onursal Üye
30 Ağu 2011
1,501
4,644
Arkadaşlar aşırı gecikme için özür dilerim ama okul, internetimin kesilmesi ve fallout 4 türkçe yama projesini yönetmekten zaman bulamadım. 2.sayının bağlantısı çöpe gitmiş, 3.sayı bir hata yüzünden silinmiş ve bende yedekleri yok yani yarından itibaren 2.sayıdan başlayarak seriyi bitireceğim ve hepsini toplu olarak yayımlayacağım.:36:

Yukarıdaki mesajına istinaden 1., 2., ve 3. sayı linkleri alttadır.