Grimm Fairy Tales: Neverland 00 Çeviri ve Balonlama Deneme

Kdaydin

Yeni Üye
10 Haz 2013
4
37
Eğer beğenilirse devamını da çevireceğim. Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum...
ka0obpA.jpg

Türkçe

İngilizce

Son düzenleme:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,005
Sarıyer
Muhtemelen hızlı yazım kaynaklı benim görebildiğim toplam "5" adet harf atlama ve harflerin yer değiştirmesi haricinde gayet iyi. Türkçe akıcı. Balonlama da "bence" iyi olmuş. Teşekkürler.

Kdaydin

Yeni Üye
10 Haz 2013
4
37
Şimdi kontrol ederken farkettim .cbr olarak düzenlerken sayfaların sırası karışmış. Düzenleyip tekrar yükledim. Acemiliktendir affola :D

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Eline sağlık arkadaşım. Güzel olmuş.
Bir tek kullandığın fontu beğenmedim. Çizgi roman için pek uygun durmuyor. Çeviri iyi ve akıcı okunuyor.

Grimm Fairy Tales serisini severim. Büyüklere masallar şeklinde yapmışlar. Benim çeviri ve balonlama işlerine başladığımda ilk yaptığım çalışmalardan birisi de bu seridendi.

Devamını bekleriz.

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi
Teşekkürler. Grimm Fairy Tales Presents Neverland - Hook diye 5 bölümlük türkçe çeviri vardı. Fakat, burdaki 7 bölüm ve sadece Neverland adında bir başka kitap olmalı. Buna da bir bakalım.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,811
Ben de çok beğendim ve devamlarını bekliyorum font hakkınad The_DarknesS gibi
düşünüyorum ama paylaşım senin bana keyifle izlemek düşer. Çok teşekkürler..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Emek verip zaman harcamışsınız, arkadaşların tavsiyeleri doğrultusunda devamının daha da güzel olacağı kesin.:) Lütfen devam ediniz.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,513
Ankara
İçten gelen, karşılıksız hediyeniz için teşekkür ederim. İnşallah bizi hediyelerinizle sevindirmeye devam edersiniz.