Androidde balonların içindeki yazıları temizlemek istiyorum

Morglsei

Yeni Üye
23 Nis 2019
7
0
Merhaba herkese android üzerinden balon temizleme yapmak istiyorum birkaç program buldum ancak balonla birlikte yazılar siliniyor ve düzgün olmuyor yapılmaz demeyin yapanları gördüm hatta bayada güzel yapıyorlar android üzerinden bilen arkadaşlar bana buradan mail adreslerini atabilirlermi onlarla detaylı şekildenkonuşmak istiyorum lütfen yardımcı olun.

Morglsei

Yeni Üye
23 Nis 2019
7
0
Haklısınız ancak android cihazımı kullanmak istiyorum ondan dolayı yöntem biliyormusunuz

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,631
Siz androidi telefondamı yapacaksınız,

balonlar neder temizlemek istiyorsunuz.

Ben bilgisayar kullanıyorum ve balonlarıda arkadaşın dediği gibi en rahat en düşük versiyonu olan photoshpla yapıyorum.

Piyasadki son proğramlar ne yazıkki bilgisayarınızında son sürat olmasını istiyor. Ona para gücümüz yetmez.

Her türlü resim proğramında her türlü işlemcide balon temizlemesi yapabilirsiniz.

Balon temizlemek demek zaten yazıların silinmesi demektir. Yabancı dildekiler silinecej yerine Türkçeler yazılacak

Saygılarımla.

Morglsei

Yeni Üye
23 Nis 2019
7
0
EVET DOĞRU SÖYLÜYORSUNUZ ANCAK ANDROİD ÜZERİNDEN BİR İKİ TANE PROGRAM BULDUM VE DÜZGÜN SİLME İŞLEMİ YAPAMADIM BANA İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ VEREBİLİRMİSİNİZ CİDDEN BU İŞE MERAK SALDIM VE DÜZGÜN YAPMAM GEREKİYOR LÜTFEN

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Üstat doğru demiş... Her türlü programda temizleme yapılır.. Photoscape-Photoshop v.s farketmez yani...

Morglsei

Yeni Üye
23 Nis 2019
7
0
HAKLISINIZ ANCAK BİLGİSAYAEIM BU DURUMA ŞUAN ELVERMESİDİĞİ İÇİN BEN BU YÖNTEME BAŞVURDUM VE AHMETCPR NİCKLİ KİŞİNİN BİR BAŞLIĞINI GÖRDÜM KENDİSİ ANDROİD ÜZERİNDEN YAPMIŞ VE GAYETTE GÜZEL OLMUŞ İLETİŞİM BİLGİLERİNİ BULAMADIM EĞER BULABİKSEYDİM SORACAKTIM