İlk çalışmam

Ceyhun Ertan

Yeni Üye
17 Tem 2015
69
92
İlk balonlama çalışmamdır.Tek sayfada denedim.Amatörce en fazla bu kadar yapabildim.

PkXLVO.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Tebrikler :)

Biraz daha yazıları balonlarda ortalarsanız daha güzel gözükür. Önemli olan başlamak, giderek daha güzel olacaktır.

Ceyhun Ertan

Yeni Üye
17 Tem 2015
69
92
Güzel yazı stili bulamıyorum da siz böyle eski çizgi romanları balonlarken hangi yazı stilini kullanıyorsunuz ?

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Güzel yazı stili bulamıyorum da siz böyle eski çizgi romanları balonlarken hangi yazı stilini kullanıyorsunuz ?

Forumda fontlar diye aratın çıkar oradan bakın mutlaka birkaç yazı stili yada font hoşunuza gider.Hatta google amcaya başvurup orada fontlar yada font indir deyin eminim çok fazla örnek çıkar.Bence güzel olmuş.Devam edin bırakmayın bu sayıyı tamamlayın derim.

Ceyhun Ertan

Yeni Üye
17 Tem 2015
69
92

Forumda fontlar diye aratın çıkar oradan bakın mutlaka birkaç yazı stili yada font hoşunuza gider.Hatta google amcaya başvurup orada fontlar yada font indir deyin eminim çok fazla örnek çıkar.Bence güzel olmuş.Devam edin bırakmayın bu sayıyı tamamlayın derim.
Bir çizgi romandan değil internette gezerken tesadüfen buldum bu resmi (aslında parodi bir resim) .Deneme olsun diye çevirip balo
nladım.İşi öğrenirsem ortağımla beraber Hellblazer , Sandman ve Spawn gibi serileri size sunacağım

Son düzenleme:

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Ben font olarak Comic Strip MN kullanıyorum. Okunması rahat, tavsiye ederim.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Bir çizgi romandan değil internette gezerken tesadüfen buldum bu resmi (aslında parodi bir resim) .Deneme olsun diye çevirip balo
nladım.İşi öğrenirsem ortağımla beraber Hellblazer , Sandman ve Spawn gibi serileri size sunacağım
Sandman sanırım telifli,spawn konusunda emin değilim ama onunda telifli olması olası dostum.

Berkiner

Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2015
125
1,767
Konu yanlış bölüme atılmış. Bu arada yazıları balonların ortasına yerleştirirsen daha güzel olur.