Mister No vedi sy199 a volo radente-alcak ucus Turkiyede yayınlanmamış

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,645
-Mister No Vedi 199 AVOLO RADENTE - ALÇAK UÇUŞ; Türkiyede yayınlanmamış arada kalmış kitaplardan biri daha, Kitap, pilotumuz Afrika'da iken, piperinin başına gelenler ve sonrasında sevimli pilotumuzun Manous'a geri döndüğünde uçağının başına gelenleri öğrenmesi ile içine düştüğü bir macerayı içeriyor.
-Lejyonerler macerasının yarım kalan kısmıyla başlayıp, Mister No 200. renkli sayısına kadar devam ettiğim, 8 kitaplık yaklaşık 800 sayfalık bir çeviri uğraşısının son halkası. Hiç İtalyanca bilmediğim için zaman zaman yarım bırakmayı düşündüğüm, sonrasında dayanamayıp, çabalayıp, uğraşarak balonlama ve çevriyi bitirdiğim uzun bir uğraşı.
-Bu sefer cuma akşamına yetiştiremedim, genede başlarken düşündüğüm gibi hafta sonu size ulaşmış olması için, gece olsun güç olmasın deyip, mobil internet paketimin sağladığı 96kpslik hızla 1 saatte yükledim. Artık verdiğim sözü yerine getirmenin rahatlığıyla dinlenebilirim.
-Güzel hafta sonları geçirmeniz dileğiyle hoşça kalın.
-Kitabı ayrıca mister no çeviriler listesine de ekledim, liste sabitlenirse sanırım güzel olur.
http://www.cizgidiyari.com/forum/mister-no/74472-mister-no-ceviriler-listesi.html

Mister No Vedi 199 AVOLO RADENTE - ALÇAK UÇUŞ
file

MEDİAFİRE

Moderatör tarafında düzenlendi:

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Emeklerin için teşekkürler, uzun bir uğraş oldu.. Sırada Mister No'nun başka macerası yoksa, renkli zagor 2013 yıllık da çeviri için bekliyor. Forumda var. Bilmem boş vakitlerinde ilgini çeker mi?

Kolay gelsin,

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Cengiz kardeşim başka hiçbir yerde bulamıyacağım bu güzel kitaplar için çok teşekkürler ederim.Emeğin için sevgi ve saygılar sunuyorum.

12 Şub 2010
15,006
543,640
Bir mükemmel Mister No macerası daha okudum. Sürprizlerle dolu bir macera. Çılgın pilotumuz bu kez milyon dolarla test ediliyor. Test etmeye çalışan şaşkın dersini alıyor.

Sunumudan başlayarak mükemmel bir paylaşım için, emekleri için sevgili cengizgul'e teşekkür ediyorum.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,467
Emek verilerek oluşturulmuş ve Ülkemizde yayınlanmamış maceralar gerçekten çok hoş, tüm emekleriniz için teşekkürler.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
güzel işler çıkartıyorsun, bunu daha önce belirtmiştim. italyanca bilmemen de hiç sıkıntı olmamış gördüğüm kadarıyla.
uğraşmış,birşeyler başarmışsın. okumak için bu sayıyı bekliyordum. (yarım macera okumuyorum o açıdan) bir işi bitirmek yenisine başlamak demektir. benimde temennim conan the barbarianların 274-275 yapılmamış sayılar. inşallah onlarada el atarsın bir ara.