Mister No Terkedilmis Karakol

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
TERK EDİLMİŞ KARAKOL
Türkiyede daha önce yayaınlanmamış,Macera kaldığı yerden devam ediyor.. bundan önce çevirdiğim ss geliyor ve tobruka veda adlı bölümlerin devamı olan bu bölümle italyada basılan orjinal serideki 194 sayılı ARRİVA ESSE ESSE (ss geliyor) adlı albüm tamamlandı. macera bundan sonra 195-DUE CONTRO TUTTİ albumunde devam ediyor.

yeni gören arkadaşlar için fasikül sırası bu şekildedir.
1-afrika kolordusu hazinesi 2-ss geliyor 3 -tobruka veda 4-terkedilmiş karakol.

9.4 MB

- Mediafire

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,689
Bu saate kadar uykusuz almanın faydasını gördüm.
Maceraya ilk erişmenin onurunu yaşıyorum.
Teşekkürlerimi sunarım.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Çok alıştım senin bu çeviri serilerine azizim valla heyecanla bekliyorum ve bir solukta okuyorum. Emek ve zaman ayırıp bizlerle paylaşma inceliğini gösterdiğin için çok teşekkür ederim sana...

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
nihayet özel cilt 30 olarak adlandırabileceğim cilt bitti. yılmadan devamını getirmen dileğiyle. bende kendi çapımda kapağını yaptım. tam kafamdaki gibi olmadı ama buda iş görür.

kapak2.jpg

zelsayino30.jpg

Son düzenleme:

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
nihayet özel cilt 30 olarak adlandırabileceğim cilt bitti. yılmadan devamını getirmen dileğiyle. bende kendi çapımda kapağını yaptım. tam kafamdaki gibi olmadı ama buda iş görür.

zelsayino30.jpg

Benim hiç aklıma gelmemişti fasiküllere kapak yapmak ben fasiküller orjinal kapaklara toplanır diye düşünmüştüm ama özel seri olarak devam etmek iyi bir fikir :) en azından bir başlık altında toplanmış olur...kapak için teşekkürler.
Yılmadan devam konusunda gelince gelecek pazara bir süpriz olabilir :)
sevgiler.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Afrika Kolordusu Hazinesi'ni de bu mesajla öğrendim.
Neler kaçırıyoruz neler
Conan Klasik Seri taramalarım nedeniyle forumdaki yeni konulardan atladığım çok var anlaşılan
Cengizgul hazine sandığını açtı, çil çil paylaşımlarda bulunuyor
Gelecek pazarın müjdesini de aldık
Mr. No'ya attığın eller dertten uzak, hayırlara yakın olsun
Emeklerine teşekkürler

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
ne yazıkki orjinal Mister no çizgileri ile alakası yok bu seriyi hiç beğenmedim .. emeğe saygı

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,399
İzmir
Sayın Cengiz Bey, paylaşım için çok teşekkür ederim ama boxca linki maalesef çalışmıyor. Media ile verebilir misiniz? Çok teşekkürler.