Teksas Çelik Blek Renkli (Il Grande Blek) 079 - Özel Görev 2

Teksas Çelik Blek Renkli (Il Grande Blek) 079 - Özel Görev 2

caramba

Like Tree129Likes
  • 92 Post By caramba
  • 12 Post By vefalı
  • 10 Post By caramba
  • 5 Post By Beymelikli18
  • 4 Post By vefalı
  • 5 Post By aziz balıkçı
  • 1 Post By necdet

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05.Haziran.2021, 16:53   #1
Çeviri Balonlama

caramba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 55024
•Rep Seviyesi :
caramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond repute
Standart Teksas Çelik Blek Renkli (Il Grande Blek) 079 - Özel Görev 2

İtalyan renkli "Il Grande Blek" serisi sayı 79. (03.01.2022 Yenileme)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu caramba tarafından (03.Ocak.2022 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir.
caramba isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Haziran.2021, 20:45   #2
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

vefalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1455011
•Rep Seviyesi :
vefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond repute
Seçtiğiniz fon harika özellikle takip ediyorum.
80 sayı paylaşılmış olması önemli değil siz yine sıralamaya göre gitmenizi rica ediyorum.paylaşılmamış olan siyah beyaz maceraları benden isteyebilirsiniz teksas arşivi bende çok geniş yardımcı olurum.
atlas364, lotoloto, asoz ve 9 kişi bunu beğendi.
Alt 05.Haziran.2021, 21:06   #3
Çeviri Balonlama

caramba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 55024
•Rep Seviyesi :
caramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond reputecaramba has a reputation beyond repute
Alıntı: vefalı´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Seçtiğiniz fon harika özellikle takip ediyorum.
80 sayı paylaşılmış olması önemli değil siz yine sıralamaya göre gitmenizi rica ediyorum.paylaşılmamış olan siyah beyaz maceraları benden isteyebilirsiniz teksas arşivi bende çok geniş yardımcı olurum.

Sağ olun üstadım. Zaten siz üstadların paylaşımları sayesinde bu çalışmaları yapabiliyorum. Sizlerin Hoz, Ceylan, Tay paylaşımlarınız ve sayın tuzla üstadın mükemmel Kiwi çalışmaları; hepsinden yararlanıyorum.
Eksik olursa isterim, çok teşekkürler.

Bu seride sayı 78 ile EsseGesse sonrası başlıyor, ben de ağırlıklı olarak buradan devam etmek istiyorum. Seri toplam 202 sayı gözüküyor, şu ana kadar 135 sayı nete düştü. 135'i tamamlayıp başa dönme niyetindeydim.
Ama bilemiyorum, genel olarak sıradan gidilmesi isteniyorsa o şekilde de olabilir tabii. Belki ilgilenenler görüşlerini bildirirler konu altında.
caramba isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Haziran.2021, 21:43   #4
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 272342
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Bence bildiğin yoldan devam et tamamlanınca istersen baştan başlarsın..
atlas364, lotoloto, necdet ve 2 kişi bunu beğendi.
Beymelikli18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Haziran.2021, 22:05   #5
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

vefalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1455011
•Rep Seviyesi :
vefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond repute
Alıntı: caramba´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu seride sayı 78 ile EsseGesse sonrası başlıyor, ben de ağırlıklı olarak buradan devam etmek istiyorum. Seri toplam 202 sayı gözüküyor, şu ana kadar 135 sayı nete düştü. 135'i tamamlayıp başa dönme niyetindeydim.
Ama bilemiyorum, genel olarak sıradan gidilmesi isteniyorsa o şekilde de olabilir tabii. Belki ilgilenenler görüşlerini bildirirler konu altında.

EsseGesse çizgileri klasikleşmiş,oysa Fransız çizgilerden birçoğumuz habardar bile olamadık yada o yıllarda esseGesse bizi büyülemişti.Fransız çizgiler devam etmenizi isterim,yinede karar sizin.
Alt 06.Haziran.2021, 01:02   #6
Süper Üye

aziz balıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25142
•Rep Seviyesi :
aziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond repute
Üstadım değerli paylaşımlarınız için sonsuz teşekkürler, Blek ilk göz ağrımdır. Belki de çoğunluğumuzun ilk tanıştığı çizgi romanlardan ilkidir. Yeniden bu serilerle buluşmak elbette sadece okumak değil, geçmişimiz mazimiz hatıralar gözlerimizin önünde film şeridi olarak devam etmektedir. Bu yüzden çizgi roman dostlarına sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sağlıklı günler dileklerimle.
vefalı, atlas364, lotoloto ve 2 kişi bunu beğendi.
aziz balıkçı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Haziran.2021, 17:43   #7
Onursal Üye

necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 55533
•Rep Seviyesi :
necdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond repute
Ellerinize sağlık çok teşekkürler.Sevgi ve selamlar.
turhal bunu beğendi.
necdet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Temmuz.2021, 19:25   #8
Çeviri Balonlama

Dindar Diker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 172092
•Rep Seviyesi :
Dindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond repute
Alıntı: caramba´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sağ olun üstadım. Zaten siz üstadların paylaşımları sayesinde bu çalışmaları yapabiliyorum. Sizlerin Hoz, Ceylan, Tay paylaşımlarınız ve sayın tuzla üstadın mükemmel Kiwi çalışmaları; hepsinden yararlanıyorum.
Eksik olursa isterim, çok teşekkürler.

Karar; size ait tabii ki... Ama naçizane fikrim,
ilk sayılardan itibaren devam etmesi yönünde.
Yine de size kalmış.
Tüm sayılar bizim için ayrı değerli.
Dindar Diker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil