Tommiks Renkli Seri (Capitan Miki A Colori) Sayı 56

caramba

Çeviri & Balonlama
14 Şub 2021
61
2,216
89r7mawoks4dlizzg.jpg

Italyan renkli "Capitan Miki A Colori" serisi sayı 56, orjinal ismi "Il Ranger Rinnegato".

İyi okumalar...

Son düzenleme:

fırat

Aktif Üye
Yeni Üye
4 May 2012
328
799
Ellerinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. Bende foruma orijinal veya ceviri yapıp kitap yüklemek istiyorum,acaba nasıl yapılıyor yönetici adminler bana bilgi verebilir misiniz. Şimdiden Teşekkürler.

tomx

Yeni Üye
2 Haz 2017
96
707
Yoğunluğum yüzünden bu seriye katkım bir kaç kitapla sınırlı kaldı. Teşekkür ediyorum. Elinize sağlık.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,672
İstanbul
Ellerinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. Bende foruma orijinal veya ceviri yapıp kitap yüklemek istiyorum,acaba nasıl yapılıyor yönetici adminler bana bilgi verebilir misiniz. Şimdiden Teşekkürler.

Ne güzel haber...

Konu açmak son derece kolay aslında...

1) Öncelikle yeni konu açmak istediğin başlığa gitmek gerekli. "Yeni Konu" sekmesine tıkladığında veri girişi yapabileceğin bir pencere açılacak. Bu pencereye istediğin içeriği yazabilirsin.

2) Paylaşacağın dosyayı bir dosya paylaşım programına yüklemen gerekecek. (Mediafire, Mega.nz, Google Drive, ...) Orada ürettiğin linki mesajını yazdığın pencereye eklemek gerekecek.

3) Aynı şeyi ekleyeceğin görseller için de uygulamak gerekecek.

Bu son iki hususla ilgili Resimli ve görüntülü anlatımlar bölümündeki anlatımlardan faydalanabilirsin.

Merakla bekliyor olacağız. Kolay gelsin.

fırat

Aktif Üye
Yeni Üye
4 May 2012
328
799

Ne güzel haber...

Konu açmak son derece kolay aslında...

1) Öncelikle yeni konu açmak istediğin başlığa gitmek gerekli. "Yeni Konu" sekmesine tıkladığında veri girişi yapabileceğin bir pencere açılacak. Bu pencereye istediğin içeriği yazabilirsin.

2) Paylaşacağın dosyayı bir dosya paylaşım programına yüklemen gerekecek. (Mediafire, Mega.nz, Google Drive, ...) Orada ürettiğin linki mesajını yazdığın pencereye eklemek gerekecek.

3) Aynı şeyi ekleyeceğin görseller için de uygulamak gerekecek.

Bu son iki hususla ilgili Resimli ve görüntülü anlatımlar bölümündeki anlatımlardan faydalanabilirsin.

Merakla bekliyor olacağız. Kolay gelsin.
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Ama benim bilgisayar bilgim fazla yok.Acaba cep telefonu ile nasıl yapabilirim.