Çizgi Roman Diyarı

Çizgi Roman Diyarı (http://www.cizgidiyari.com/forum/)
-   caramba (http://www.cizgidiyari.com/forum/caramba/)
-   -   Tommiks Renkli Seri (Capitan Miki A Colori) Sayı 56 (http://www.cizgidiyari.com/forum/caramba/154323-tommiks-renkli-seri-capitan-miki-colori-sayi-56-a.html)

caramba 19.Mart.2021 11:23

Tommiks Renkli Seri (Capitan Miki A Colori) Sayı 56

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Italyan renkli "Capitan Miki A Colori" serisi sayı 56, orjinal ismi "Il Ranger Rinnegato".

İyi okumalar...

sandokan 19.Mart.2021 12:48

Cok tesekkür ederim sayin Caramba, elinize saglik.

lotoloto 19.Mart.2021 13:20

Güzel bir çalışma, teşekkür ederim.

Kutup 19.Mart.2021 14:27

Eline emeğine sağlık. Teşekkür ederim

Firat 19.Mart.2021 15:22

Ellerinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. Bende foruma orijinal veya ceviri yapıp kitap yüklemek istiyorum,acaba nasıl yapılıyor yönetici adminler bana bilgi verebilir misiniz. Şimdiden Teşekkürler.

Beymelikli18 19.Mart.2021 17:21

Teşekkür ederim üstadım.

tomx 19.Mart.2021 21:40

Yoğunluğum yüzünden bu seriye katkım bir kaç kitapla sınırlı kaldı. Teşekkür ediyorum. Elinize sağlık.

direnc11 19.Mart.2021 21:59

Alıntı:

Firat´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 697285)
Ellerinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. Bende foruma orijinal veya ceviri yapıp kitap yüklemek istiyorum,acaba nasıl yapılıyor yönetici adminler bana bilgi verebilir misiniz. Şimdiden Teşekkürler.

Ne güzel haber...

Konu açmak son derece kolay aslında...

1) Öncelikle yeni konu açmak istediğin başlığa gitmek gerekli. "Yeni Konu" sekmesine tıkladığında veri girişi yapabileceğin bir pencere açılacak. Bu pencereye istediğin içeriği yazabilirsin.

2) Paylaşacağın dosyayı bir dosya paylaşım programına yüklemen gerekecek. (Mediafire, Mega.nz, Google Drive, ...) Orada ürettiğin linki mesajını yazdığın pencereye eklemek gerekecek.

3) Aynı şeyi ekleyeceğin görseller için de uygulamak gerekecek.

Bu son iki hususla ilgili [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bölümündeki anlatımlardan faydalanabilirsin.

Merakla bekliyor olacağız. Kolay gelsin.

turhal 19.Mart.2021 22:11

Teşekkürler üstadım...

Firat 21.Mart.2021 14:40

Alıntı:

direnc11´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 697316)

Ne güzel haber...

Konu açmak son derece kolay aslında...

1) Öncelikle yeni konu açmak istediğin başlığa gitmek gerekli. "Yeni Konu" sekmesine tıkladığında veri girişi yapabileceğin bir pencere açılacak. Bu pencereye istediğin içeriği yazabilirsin.

2) Paylaşacağın dosyayı bir dosya paylaşım programına yüklemen gerekecek. (Mediafire, Mega.nz, Google Drive, ...) Orada ürettiğin linki mesajını yazdığın pencereye eklemek gerekecek.

3) Aynı şeyi ekleyeceğin görseller için de uygulamak gerekecek.

Bu son iki hususla ilgili [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bölümündeki anlatımlardan faydalanabilirsin.

Merakla bekliyor olacağız. Kolay gelsin.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Ama benim bilgisayar bilgim fazla yok.Acaba cep telefonu ile nasıl yapabilirim.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:57