Büyülü Rüzgar (MagicoVento) Lal Kitap Bonelli Comics 107 - Çinli Vampirler

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
411
2,733
akhisar
file

Büyülü Rüzgar'dan güzel bir macera..Çin mahallesi ,güzel bir kız,vampirler, ve Büyülü Rüzgarın hislerinin onu olayların içine sürüklemesi...İyi okumalar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,441
hiçbiryerde :)
Büyülü Rüzgar'ı herkese tavsiye ediyorum.
Amerika tarihinin en sarsıcı yönlerini görebileceğimiz,
çarpıcı kişiliklerle dolu,bazen de fantastik ögelerin önem kazandığı tüm hikayeleri ibretle,
heyecanla okuyoruz...
Teşekkür ederim Secret1962,eline sağlık...

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Büyülü Rüzgar bir solukta okuyup bitirdiğim maceralarıyla beni gerçekten büyülüyor.
Fantastik ögeleri içerse bile, bana göre en gerçekçi çizgiroman.

Teşekkürler SECRET 1962.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Kişisel değerlendirmeme göre fumettinin sonu gelmek bir yana, Nathan Never, Büyülü Rüzgar ve Dampyr gibi çizgi romanlarıyla İtalyanlar yaratıcılıklarını gösteriyorlar. Her ne kadar Büyülü Rüzgar'ın yayınına son vermiş olsalar da bu, onun çok güzel olduğu gerçeğini değiştirmez.

Umarım kararlarını gözden geçirerek bu harika çizgi romanı yeniden yayınlamaya başlarlar.

Seriyi sona erdirme telaşıyla son sayıları, alışılmışın dışında senaryolarla yayınlandı ve açıkçası beni tatmin etmedi son sayının senaryosu. Büyülü Rüzgar ölmediğine göre yayının sürdürülmesinde bir sıkıntı yaşanması da söz konusu olmayacak.

Serinin sonlandırılmasına İtalyan ÇR severlerin nasıl bir tepki gösterdiklerini de merak ediyorum. İtalyanca bilip bu konuyu izlemiş olan arkadaşlar varsa paylaşmalarını dilerim.

Büyülü Rüzgar'ın bu harika sayısı için teşekkür ediyorum sevgili SECRET1962.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Büyük bir zevle okuduğum ve takip ettiğim seri.
Serinin sonlanmasına bende üzüldüm.
Emeklerin için teşekkür ederim.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Baya bi heyecanlı maceraya benziyor şimdiden heyecanlandım bende. Ellerine sağlık teşekkürler kardeşim...