Büyülü Rüzgar (MagicoVento) Lal Kitap Bonelli Comics 034 Cehennemin DemirParmaklıkl..

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,625
01_01s.jpg

Özet : Hellsgate, madencilere viski ve fahişe sağlamak amacıyla Duke tarafından kurulmuş bir şehirdir.Duke'un genelevinde zorla çalıştırılan kızları kurtarmak isteyen Büyülü Rüzgar ve Poe sadece Duke ile değil, şehri içinde yaşayan herkesle birlikte yok edilmesi gerektiğini savunan fanatik rahip Hunger'la baş etmek zorunda kalacaktır.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,149
paylaşılacak kitapların arasında gördüğümde en fazla sevinenlerden biriside bendim,fazla bekletmedin sevgili dostum paylaşım ve emeklerin için teşekkürler

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Evet Ravage Büyülü Rüzgar paylaşımlarına başladı.Hadi gözümüz aydın.Harika bir seri zamanında bu seriyi nasılda kaçırmışım.Hayret!Teşekür dostum.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Gerek konu gerekse çizimleri ile son yılların en gözde serilerinden birisi bence.
Teşekkürler dostum.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Valla Ravage beni Dampry müptelası yaptı bu seriye devam ederse sanırım büyülü rüzgar müptelası da yapacak ama tedavi teşebbüslerini kabul edeceğimi sanmıyorum :8:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Çok teşekkür ederim kardeşim Ravage.Sayende Büyülü Rüzgar tamamlanmaya doğru emin adımlarla gidiyor.Üstad Bakunin yine araştırmacı kimliğini yansıtmışsın azizim senden de kaçmıyo bişey maşallah.

hasanicoz

Süper Üye
26 Ağu 2009
498
292
Bu paylaşım için teşekkürler.Elimdeki sayının son sayfaları yırtıktı.Buradan okumayı bitireceğim.Sağolun.

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,155
Ortiz'in karanlık çizimleri güzel senaryoyu iyi bir esere dönüştürmüş.97. sayfada Ortiz mükemmel
iş çıkarmış.Dönüşüm karesine dikkat.Bu macera, ortak çalışma kategorisinde Büyülü Rüzgar Top
10'da üçüncü.Peder Hunger gibi dinden bahsedip de ruhu katılaşmış olanların şerrinden Allah tüm
insanları korusun.Sağolun Sayın Ravage.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,324
Bandırma
Değerli Ravage, taramanız ve yüklemeniz için hepimiz müteşekkiriz. Ancak maşallah her sayfanın ortasında Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası gibi cömertlikle kullandığınız watermarklar sayesinde okuma balonları okunamayacak halde taramışsınız. Eseri de tost makinesi ile taramış olmalısınız ki; sayfalardaki sapsarı yağ lekeleri de bulaşık deterjanı reklamlarını aratmaz nitelikte. Diğer taramalarınızda daha özenli davranmanızı temenni ederim. Ellerinize sağlık... Teşekkürler...

Son düzenleme: