Büyülü Rüzgar (MagicoVento) Lal Kitap Bonelli Comics 059 - Yardım Kafilesi

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,274
drmiprhpmtglyxftk.jpg

Selam ve sevgiler...

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Büyülü Rüzgar'ın hakkı olan yeniden taramalara el attığınız için çok teşekkürler sevgili nisan yağmuru.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sayın "nisan yağmuru"nun harika düzenlemesi ile bu kitap bir daha keyifle okunur.
Teşekkür ediyorum,
selam ve saygılarımı iletiyorum.

52308R.gif

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Arada kaçırdığım, okumadığım bir sayı. Macera çok güzel, sürükleyici.
Keyifle okudum hocam, teşekkür ederim.

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,185
Germany
Teşekkürler, değerli dostum.
Yenilenmiş pırıl pırıl bir sayıyı daha eski ile değiştirip koleksiyonuma kattım.
Hakkınız ödenmez.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Bu değerli paylaşımınız için çok teşekkür ederim Sevgili "Nisan Yağmuru" üstadım.
Büyülü Rüzgar kendisine has konusu ile Westernler açısından farklı bir boyutu temsil ediyor.
Aşağı yukarı kam , kaman , şaman olarak bildiğimiz ancak öğreti ve uygulamaları neredeyse tamamen gizli ve sözlü gelenek içinde nesilden nesile aktarılan ezoterik inisiye bir mistik öğretinin aynı zamanda şifacı aynı zamanda fitoterapis bir yanlarıyla aşkın deneyim ustası özel bir öğretinin temsilcileri.
Bir ara benim özel ilgi alanımdı.Konu ile ilgili aşağı yukarı taramadığım literatür kalmamıştır.Salt kültürü ile ilgilenirken kendinizi bir anda aşkın deneyim sınırlarında bulabilirsiniz o da ayrı bir deneyim.
Bence Büyülü Rüzgar bu konuda çok etkileyici bir yayın.Senaristleride tebrik etmek lazım çok özgün senaryoları ile çok değerli bir eser ortaya çıkartmışlar.
Bu değerli katkınız için çok teşekkür ederim.
Harika bir tarama ve düzenleme çok zaman ayrılarak hazırlanmış bir kitap.
Saygı ve hürmetlerimle.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,274
Başta "Abolardis" olmak üzere güzel yorumlarda bulunan
tüm dostlara gönülden teşekkürlerimi sunarım...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Yeniden taramak ve düzenlemek, mükemmele ulaşma çalışması demektir. Emeklerine çok teşekkürler sevgili Nisan yağmuru.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,278
Link kırık arkadaşlar. Bilgilerinize.

Linkleri çalışmayanları tespit etmeniz halinde yazmış olduğunuz notun alt bölümünde "KIRIK LİNK BİLDİR" butonu var orada gerekli notu yazmanız halinde ilgili yönetici arkadaşlar link yenileme işlemini en kısa zamanda yapacaklardır. Aksi bir durumda gerekli bilgilendirmede yaparlar. İyi okumalar dilerim.