Büyülü Rüzgar (MagicoVento) Lal Kitap Bonelli Comics 024 - Yüzsüz Adam

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu

Ertuğrul taradı, ben düzenledim. Artık sizlere de indirip okumak kalıyor.

Büyülü Rüzgar okur mu bilmiyorum ama Scanfan üstadımıza armağan etmek istiyorum. Keyifli okumalar.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Carson10 dostumuzun daha önceki aynı sayının paylaşımına yaptığı yorum kaybolmasın diye buraya da kopyalıyorum.

Resim kaybolursa diye...

Bu sayını girişinde Büyülü Rüzgarın yaratıcısı Manfredi hakkında biyografik bilgi var. Kendisi, babası, kardeşleri ve çocukları sanatçı ve entellektüel insanlar. 1948 doğumlu yani "68 Kuşağı". Bu kuşak
da bir başka. Ben o döneme ait film ve müzikleri çok severim. Bu kuşak çok yaratıcı, yenilikçi.
Manfredi de Ken Parker'ın yaratıcısı Berardi gibi aynı kuşaktan.Ne varsa bu adamlarda var. Bu
macera da fişek gibi. Yüzsüz adam (Tommiks'teki binbir surat magic face gibi) Dick Carr başrolde. Hikaye gerçekçi, kanlı, heyecanlı. Çizimler Büyülü Rüzgarı en iyi yorumlayan Frisenda'dan. Çizimleri ile B.R. atmosferini mükemmel yaratıyor. Sağ olun Tombraks 1978.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Güzel tarama ve düzenleme yapılmış. Yorulmadan huzurla okurum. TEŞEKKÜRLER, ARKADAŞLAR.:)

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Yüzsüz Adam'ı, keyifli bir yüz ifadesi ile okuyacağım...
Mükemmel tarama, düzenleme ve paylaşım için, çok teşekkürler sevgili Ertuğrul ve sevgili Shoryuken...

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Büyülü Rüzgar olduktan sonra,yüzlüsüde okunur,yüzsüzüde..Günümüz yüzsüzlerinin yanında,maceradaki yüzsüz masum kalır..Teşekkürler Shoryuken..Eller,ne,emeklerine sağlık..