Büyülü Rüzgar (MagicoVento) Lal Kitap Bonelli Comics 131 - Kaybolan Zamanın Anıları

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
file

file

Evet sevgili dostlar bu sayıyla birlikte geldik bir kez daha Büyülü Rüzgarın sonuna.3.sayfada Ned'le Po'nun dolunay altındaki resmi pek hüzünlendirdi beni bu kez.Bilmem belki de eski çok sıkı ama bir şekilde ayrılmak zorunda kaldığımız dostlarla çekilmiş resimleri hatırlattığı için.Bu düzenlemeleri yaparken, bu serinin özellikle ilk sayılarının elden geçmesi tek sayfa haline getirilerek daha okunabilir kılınması gerektiğini düşündüm.Elimden geleni de yaptım.Gönül isterdi ki elimde kitaplar olsun yeniden tarayıp "0"km paylaşayım.Ama heyhat, o yüzden daha önce dostlar tarafından paylaşılan sayıları makyajlama yoluna gittim.İçime sinen oldu sinmeyen oldu.Artık affınıza sığınıyorum.Özellikle sevgili SECRET1962 dostumuzun paylaştığı kitaplara burnumu sokup-sokmamakta tereddüt ettim.Çünkü bu sayılar gerçekten mükemmel taranmış çok rahat okunan pırıl pırıl kitaplardı.Ama içimdeki kurt rahat durmadı,onlara da burnumu soktum.Kendisi kesinlikle beni yanlış anlamasın lütfen;"Vay benim paylaşımları beğenmemişte bir daha düzenlemiş" diye düşünürse inanın çok ama çok üzülürüm.Çünkü içim kan ağlayarak almayı bırakıp elimdeki kitaplarıda satmak zorunda kaldığım bir seriyi okuyup bitirmemi sağladı.Dedim ya bir şeyler paylaşmadan duramıyorum diye.Dostumuzun kitaplarıyla ilgili tek yaptığım, sağını solunu kırpmak ve kenarlara marj vermekten ibaretti sadece.Yani gövde rengi tamponlar ekledim.:d
Şimdilik bana biraz mola. Burnumu sokacak başka bir seri bulunca dönerim.Haa Sevgili Martin Amcaya devam tabii.Yoksa çenesinden kurtulamam.:d Kendinize iyi bakın hepinizi çok seviyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aartun

Kıdemli Üye
28 Kas 2015
139
326
Tüm seriyi elden geçirerek bizleri sevindirdiniz. İyi ki varsınız. Kocaman teşekkürlerimi sunuyorum

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Bu işin bittiğini,geçen sayıda anlamıştım..Çok güzel bir sezondu..Artık önümüzdeki maçlara hazırlanacağız..Tabii antrenör yine sizsiniz..Bu serideki tüm emeklerin için,teşekkürler,sevgiler,saygılar..

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
Çok teşekkürler üstadım...
Tüm seriyi hızlıca düzenlediniz...
Bu forumda iyi niyetle yapılan işler hiç kimseyi kırmaz...

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Harika seri için Size ve sevgili Secret1962' ye, çok ama çok teşekkürler sevgili Mehmet Ali... Büyülü paylaşımlar yaşadık ve mest olduk... Elinize sağlık...

atikos35

Onursal Üye
3 Ağu 2009
561
11,640
Sayın Hocam eline emeğine sağlık .. Koca seriyi elden geçirdin..
Düzeltilmeyen eksik sayılar için bir ara konuşalım.. :)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
magico_vento_poe.jpg

Üçüncü sayfadaki resim buydu.

Bir başkasını daha ekleyelim:

1389953886103.jpg--his_friends.jpg

Bu çok özel seride emeği geçen Mehmet Ali
hocam ve tüm dostlara çook teşekkür ederim,
sevgilerimle.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Büylü Rüzgar'a verdiğin tüm emekler için teşekkürler hocam. İnşallah arada kalan diğer sayılar da bir ara güzelleşir.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
566
değerli üstad bu güzel seriyi yeniden kaliteli tarama yaparak bizlere armağan ettiğiniz için çok teşekkür ederim. ilk sayılarıda gözden geçirip tarama yapar ve serinin tamamını bu güzellikte bizlere armağan ederseniz ben dahil binlerce büyülü rüzgar sevenleride çok mutlu edersiniz.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Verdiğin karşılıksız emek herkes tarafından bilinmekte Allah razı olsun sayın hocam ellerine sağlık...