Thor Klasik Cilt 4

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
685096

Thor çekicini savuruyor ve fırtınalar tüm evreni sarsıyor! Babası tarafından kovulmuş ve sevdiceği Sif kayıplara karışmış olan yıldırımların efendisi Thor sürgünden hangi akıl almaz olay sonucunda kurtulabilecek? Yeryüzü'nde geçirdiği süre boyunca masum insanları hangi alçak saldırılardan kurtaracak? Asgard'ın prensi Thor bu ciltteki maceralarında çekicini kaybetme tehlikesiyle yüzleşecek, zincire vurulacak ve sayısız gezegende ölümle yüzleşecek. İblis Druid,Ulik, Merküryo, Xorr, Sssthgar, Kara Yıldızlar ve Kragonn; bunlardan hangileri Asgardlı cesur savaşçıların canlarına ve onurlarına kastedecek kadar alçak, hangileri yanlış anlaşılmış birer dost? Bu cilt John Buscema'nın muhteşem çizgileri ve Gerry Conway'in hikâyeleriyle ortaya koyduğu Thor #208-220 arası sayıları içermektedir..
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
276 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 24 x 16 cm
İstanbul, 2014
ISBN : 9786059071048

Etiket Fiyatı : 29,00 TL (KDV Dahil)
idefix Fiyatı :17,40 TL (KDV Dahil)

Ön Sipariş: 04.12.2014

Kitap için ön sipariş tarihi belirlenmiş.
İdefix'te bekleyin yazıyor.
Bizde bekliyoruz.
Bir an önce raflardaki yerini alsın.

12 Şub 2010
15,006
543,776
İdefix fiyatı makul görünüyor

Bugün ufak bir kargom geldi (İdefix değil) bir baktım fiyatlardan dudağım uçukladı, aldığıma pişman oldum (Dampyr hariç. Zaten onun için sipariş vermiştim aslında).

Bu fiyatlar yüzünden yaklaşık 5 aydan bu yana ambargo uyguluyorum ve Dampyr, Julia haricinde yeni kitap almıyorum

Bugünkü kargoyla, o ambargoyu deldiğim için oh olsun bana, bir daha yapma diyorum

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,882
52,471
Kendi Koltuğunda
Türkiyede serbest piyasa isteyen istediği fiata satıyor olan vatandaşa oluyor yani bizlere oluyor makul fiatlara satsalar kazandiıkları parayı zaten sürümden fazlasıyla alacaklar

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Etiket fiyatı saçmalığı bizim yeni icadımız. İdefix fiyatı zaten olması gerekeni.:)

Aynı fikirdeyim abi,
Ben hemen hemen çıkan bütün comics türü Türkçe çizgi romanları alıyorum.
Haliyle etiket fiyatı ile hesaplarsak bütçeme ciddi bir yük getiriyor.
Sanal kitap fuarı vesilesi ile idefixten geçende 4 kitap aldım.
Aşağı yukarı 50 TL indirim yaptılar.
Kendi kitapçımdan da indirimli alıyorum ama kitapçım bana idefix kadar indirim yapmıyor - yapamıyor.

Bu şartlarda yapacaklarımız:
1. Yayınevlerini boykot edebiliriz.
2. Belirli kitapları alarak daha ekonomik davranabiliriz.
3. İnternet sitelerini tarayarak en ucuzu seçebiliriz.