Thor Klasik Cilt: 1

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
432916.jpg

Thor Klasik Cilt: 1

Şimşek çakacak, gök gürleyecek, yıldırımlar düşecek... Çünkü Thor Burada!

Marvel Comics kahramanları arasında ilk yayınlandığından beri eşsiz bir yerde olan Thor, bu ciltte Yeryüzü'nün ve Asgard'ın yanısıra hem evrenin hem cehennemin derinliklerinde pek çok akıl almaz maceraya atılacak ve yalnızca Kuzeyli savaşçıların en asilinin üstesinden gelebileceği zorlu mücadelelerden geçecek. Galactus, Mefisto, Surtur ve tabii ki Loki, Thor'a ve Asgardlı yoldaşlarına meydan okumaktan çekinmeyecek.

Jack Kirby, Neal Adams ve John Buscema gibi çizgi romanın büyük ustalarının çizgileriyle Stan Lee'nin senaryolarını kağıda döktükleri Thor #167-180 arası sayıları bulacağınız bu ciltte, Galactus'un doğuşuna tanıklık edecek, Asgard'ın çöküşü ile yüzleşecek, Mefisto'nun karşısına çıkacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)
Türkçe (Orijinal Dili: İngilizce)
296 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 16 x 24 cm
İstanbul, 2013, 1. Basım

NOT: Cumartesi günü elime aldım ve daha bırakamadım... :) özellikle Galactus kökeni ile ilgili detaylı bilginlerin yer aldığı sayılar var içinde bir de orijinal adı ne bilmiyorum ama The New Avengers'ta görmüş olduğum ama nerden çıktığını bilmediğim "yıkımcı" adlı (ya da ben şimdi öyle hatırlıyorum kitap yanımda değil :p ) kötü ile ilgili de detaylı bilgi aldım bu yönden memnunum. baskı kalitesinde sorun görmedim kesimlerde fena değildi. yakınlaşmalar vardı ama içerikten yiyen kesim yok :) fakat imla ve harf hataları o kadar fazla ki bir an ağlayasım geldi. biraz daha dikkat etseniz çok sevinirim, profesyonel iş yapıyorsunuz.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Sırf Sal Buscema çizimleri için bile alınır :)
Yeni olmasada daha yakın tarihli gençleri daha fazla sarmalayan hikayelerin neden basılmadığı sorusunu şahsen soracağım Büyülüde :D

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,448
hiçbiryerde :)
Kimisi yakın tarih ister,
kimisi de ilk sayıdan başlasın...
Zor işler,maliyet isteyen işler,
ilk sayılardan sonra gelen eleştirilerle,
hataların azaltılacağını düşünüyorum...