Thor Klasik Cilt 7

Thor Klasik Cilt 7

Büyülü Çizgiroman

Like Tree11Likes
  • 6 Post By The_DarknesS
  • 1 Post By prince
  • 1 Post By The_DarknesS
  • 1 Post By prince
  • 1 Post By The_DarknesS
  • 1 Post By prince

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-11-2016, 19:29   #1

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 687572
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Standart Thor Klasik Cilt 7

Alıntı:
Thor çekicini savuruyor ve fırtınalar tüm evreni sarsıyor!

Babası tarafından kovulmuş ve sevdiceği Sif kayıplara karışmış olan yıldırımların efendisi Thor sürgünden hangi akıl almaz olay sonucunda kurtulabilecek? Yeryüzü'nde geçirdiği süre boyunca masum insanları hangi alçak saldırılardan kurtaracak? Asgard'ın prensi Thor bu ciltteki maceralarında çekicini kaybetme tehlikesiyle yüzleşecek, zincire vurulacak ve sayısız gezegende ölümle yüzleşecek. İblis Druid,Ulik, Merküryo, Xorr, Sssthgar, Kara Yıldızlar ve Kragonn; bunlardan hangileri Asgardlı cesur savaşçıların canlarına ve onurlarına kastedecek kadar alçak, hangileri yanlış anlaşılmış birer dost?

Bu cilt John Buscema'nın muhteşem çizgileri ve Gerry Conway'in hikâyeleriyle ortaya koyduğu Thor #208-220 arası sayıları içermektedir...
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 276
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Büyülü Dükkan
ISBN: 9786059071710

Fiyatı: 29.00 TL

The_DarknesS isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2016, 00:25   #2

prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1173382
•Rep Seviyesi :
prince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond repute
Bu seriye daha göz atma şansım olmadı.Umarım çizimler siyah beyazdır.
Tercih meselesi.Eskiden kazanılmış alışkanlıklar kolay değişmiyor.
Bilgilendirme için teşekkürler üstadım...
The_DarknesS likes this.
prince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2016, 19:13   #3

•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Alıntı: prince´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu seriye daha göz atma şansım olmadı.Umarım çizimler siyah beyazdır.
Tercih meselesi.Eskiden kazanılmış alışkanlıklar kolay değişmiyor.
Bilgilendirme için teşekkürler üstadım...

Üstat serinin ilk 6 cildi bende var. Büyük boy ve siyah beyaz. Eskiden Alfa yayınlarından çıkan serinin yeni versiyonu. Ben beğenerek takip ediyorum. İsterseniz ilk cildi alıp bir bakın. Beğeneceğinizi tahmin ediyorum.
prince likes this.

The_DarknesS isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2016, 21:15   #4

•Rep Seviyesi :
prince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond repute
Alıntı: The_DarknesS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Üstat serinin ilk 6 cildi bende var. Büyük boy ve siyah beyaz. Eskiden Alfa yayınlarından çıkan serinin yeni versiyonu. Ben beğenerek takip ediyorum. İsterseniz ilk cildi alıp bir bakın. Beğeneceğinizi tahmin ediyorum.

Vay süper haber bu dostum.Alfa yayınlarının serisini iki kere alıp,saklayamamışlığım vardır.Tekrardan takım olarak internette arıyordum.
Öyleyse tercihimi bu yönde kullanayım.Hem yayın evine bir destek olmuş olur.Onlarda bizlere bu güzel yayınları sunmaya devam ederler.
Çok teşekkür ediyorum üstadım...
The_DarknesS likes this.
prince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2016, 22:24   #5

•Rep Seviyesi :
Alıntı: prince´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Vay süper haber bu dostum.Alfa yayınlarının serisini iki kere alıp,saklayamamışlığım vardır.Tekrardan takım olarak internette arıyordum.
Öyleyse tercihimi bu yönde kullanayım.Hem yayın evine bir destek olmuş olur.Onlarda bizlere bu güzel yayınları sunmaya devam ederler.
Çok teşekkür ediyorum üstadım...

O zaman size Büyülü'nün Hulk Klasik serisini de tavsiye ederim. İçeriği yıllar önce Alfa'nın bastığı kimi sayılardan oluşan büyük boy siyah beyaz bir seri.

Klasikleri seviyorum. Okuyunca çocukluğuma gidiyorum. Aralarından en beğendiğim ise Thor serisi. Bir de Rom var ama klasik sayılarında telif sıkıntısı varmış. İlyas Erkul ağabey ile de konuştuk, bas diye israr ettik ama eski sayılarının telifi kimde belli değilmiş. Ama bir umut Rom için halen beklemekteyim.
prince likes this.

Alt 11-11-2016, 01:19   #6

•Rep Seviyesi :
Alıntı: The_DarknesS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

O zaman size Büyülü'nün Hulk Klasik serisini de tavsiye ederim. İçeriği yıllar önce Alfa'nın bastığı kimi sayılardan oluşan büyük boy siyah beyaz bir seri.

Tavsiyenize kulak vereceğim dostum.Bilerek okumak her zaman artı tecrübedir.
Çok teşekkür ediyorum.Umarım Rom'da bir gün telif hakları çözülür ve yayınlanır.Ben bile o dönem bir miktar okumuşsam,normalde hatırı sayılır bir okuyucu kitlesi olduğunu düşünüyorum.Allah rahmet eylesin Ali Recan ufkumuzu bir hayli açmıştı...
The_DarknesS likes this.

Bookmarks

Etiket
büyülü çizgi roman, klasik, thor

Seçenekler
Stil