Sweet Tooth-08 Türkçe..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Bu sayıda Gus'un niye bu şekilde doğduğuna dair ipuçları elde etmeye başlıyoruz. Bizleri bu güzel öyküyle tanıştırdığı ve ayrıca çeviriyi üstlendiği için young werther dostumuza teşekkür ederim. İyi seyirler..:)

sweettooth08001xmx.jpg

sweettooth08005.jpg

Font

La Fayette

************ Telif Hakları Nedeniyle Link Kaldırıldı ************

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,669
İstanbul
Tüm diğer sayıları gibi bu sayıyı da bir solukta okudum. Bakalım zavallı Gus bu zor durumdan kurtulabilecek mi? Jepperd yapması gerekeni yapacak mı? Bu soruların cevabını merakla bekleyeceğim.

Bu güzel seri için young werther ve büyük beyaz dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.

12 Şub 2010
15,006
543,638
Son zamanlarda bu seride ipin ucunu kaçırdım, okumaya ara verdim.

En kısa zamanda sil baştan okumam gerekecek.

Sevgili büyükbeyaz'ın düzenli emeği, en büyük güvencem.

Teşekkür ediyorum.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Dosya da 2. numaralı Jpg yok (Büyük ihtimalle künye sayfasıdır diye tahmin ediyorum.) 9 numaralı Jpg yok, 10 numaralı Jpg boş bir sayfadan ibaret...13 ve 26 numaralı Jpg lerde görünmüyor...Umarım atlanmış bir sayfa yoktur...

Teşekkürler...:)

Atlanan sayfalar reklam sayfaları.. öyküde kayıp kaçak yok.:)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Balonlama ne kadar muhteşem olursa olsun sırıtanve/veya kötü Türkçe ile yazılmış bir çeviriyi okumanın ne kadarızdırap dolu olduğu hepinizin malumu. Bu yüzden önce çevirmen "young werther" e sonra da balonlamaya emek veren "büyükbeyaz" a teşekkür ederim, bu uzun soluklu seriyi başarı ile sürdürdükleri için.

MAYMUNUM

Yeni Üye
23 Kas 2013
2
3
buradaki herşeyi çok beyendim .buraya herkezin girmesini tavsiye ederim.hatta bu siteyi kuzenlerime de tavsiye edeceğim.onlarla beraber buradan kitap veya çizgiroman okusunlar diye...
hatta bir kitap oukyorum kanatları yamalı kuş diye eğer onun burada olan bir kopyasını yapabilirsem buraya ekleyeceğim .siz de merak ederseniz okursunuz...

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Seri gözümden kaçmış. Üstteki arkadaşın yorumundan sonra ilk sayıdan itibaren indirdim. Okunacaklar listemin en üstüne atıyorum. Eve varır varmaz okumaya başlayacağım. Hepsini tek seferde bitirmeyeceğim çünkü arkasından balonlama yapmaya devam edeceğim. Haftaya birini bitirdiğim, birini de yarıladığım iki eseri paylaşacağım. (İnşallah o zamana kadar biter :D )

Seriyi bizlerle tanıştıran Young Werther ve balonlamasını yapan Büyük Beyaz üstada teşekkürler.