ZEHİR 1. Bölüm

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Emily, Colorado'daki altın avcıları kasabası olan Silver Creek'te trenden iner. laurent astier imzalı eser bizi heyecana boğmaya başlar.
Bu intikam hikayesi mükemmel bir şekilde ritmik, ve birkaç geri dönüşle, son derece romantik bir karakter olan kahramanın bu ilk bölümünde, göründüğünden daha karmaşık panoların kompozisyonları sayesinde olaylar ve bükülmeler açısından gerçekten zengindir , entrikayı ilerletmeye ve dizileri zaman kaybetmeden birleştirmeye izin verir.
Bu keskin sahneleme ve çerçeveleme duygusuna, western çizgi romanın klasik çizgisine etkileyici ve her zaman okunabilir bir çizgi eklenir. Ateş yağmuruyla, perde açılır.
Çeviri-balonlamayı ben yaptım, iyi seyirler.:)
Font: Comic Crazy

NightMare420

Aktif Üye
8 Şub 2021
311
1,024
Üstadım harikasınız. Online olarak okumuştum ama sayenizde arşivlerimizde de yerini alacak. Tekrardan çok teşekkürler.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
434
1,516
Kimseyi dinlemez 12 den vurur gibi. Bu ne hız. Bnun 2 ve 3. sü de var büyükbeyaz.
Kapitalist Amerika pazarlığı en ilginç yönü :)

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Zehir, çizim ve renkleri ile biraz Comanche'ye benziyor. Orada da bir kadın kahraman vardı. Bu sıcak yaz günlerinde kısıtlı zamanlarınızda yapıp, bizlere sunduğunuz bu güzel çizgi roman için çok teşekkürler Ali Bey.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Uzun zamandır arşivimde olan bu çizgi romanı yeni okudum.
Çok güzel kurgulanmış bir öyküyü çok güzel çizimler ile anlatmışlar.
Beğenerek okudum. Umarım devamı gelir.
Çok teşekkürler Ali abi...

K.Eren

Aktif Üye
Yeni Üye
1 Haz 2013
249
506
Gözden kaçırmışım. Güzeldi. Elinize sağlık. İnşallah devamı gelir.