Dragonero -Zagor Türkçe, yakında...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,988
denize sıfır

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
359
3,067
Tokat -Niksar
Of! Of! Of! Harika üstadım. Dragonero'yu çok severim. Çizgidüşler 5. kitaptan sonrasını yayınlamadı. Sayenizde Dragonero okuyacağız inşallah.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Sevgili Büyük Beyaz,
Dragonero’yu çevirecek olmanız muhteşem bir haber.Son dönemlerde hem çizimleri hemde renkli maceraları ile ilgimi çekiyordu.Çok arzu etmeme rağmen ÇizgiDüşler iyi satış grafiği yakalayamadığı için Dragenero yayınına son vermişti.Belki siz kendi paylaşım programınız doğrultusunda Dragenoroya da yer verirsiniz.İnanın bu bizleri çok mutlu edecektir.Böylece bu konuda ki özlemimizde bir nebze olsun karşılanmış olacaktır...

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,162
Harika bir sentez macera ortaya çıktığına eminim, zira iki kahramanın da öykü atmosferleri ve işleyişleri birbirine gayet uyumlu. Eminim Bonelli yenilerini de hazırlıyordur.

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,163
4,973
Heyecanla bekliyorum, çizgiler çok güzel görünüyor. Şimdiden teşekkürler ve ellerinize sağlık!

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Sevgili kardeşim,azmine ve becerine hayranım.Çok teşekkürler,sabırsızlıkla bekleyeceğiz.Kolay gelsin.Sevgi ve selamlar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,612
İzmir
Zagor özellikle fumetti tarzı çizgi roman sevenlerin göz bebeği yayınlardan biri.
Dragonero ise ne yazık ki ülkemizde ilgi görmemiş, fantastik edebiyat severlerin beğenerek okuyacağı harika bir çizgi roman.
Bu ikilinin crossover'ı da müthiş olacaktır.
Merakla beklemekteyim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,991
Harika bir haber.Söz konusu Zagor olunca 1 ayda beklerim sıkıntı değil.Diğer çizgi kahramanı alıp okumadım henüz.Hem fikir sahibi olurum.
Size kolaylık diliyor,bekleme pozisyonuna geçiyorum :)