Blek, Ölüm Mağarası (Türkiye'de yayınlanmamış macera)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Karantina günlerimizde biraz keyiflenmeye ne dersiniz?
Türkiye'de ilk defa Türkçe okuyacağınız bir maceraya davetlisiniz. Kahramanlarımızla birlikte bir hazine avına çıkacağız. Buyrun, iyi seyirler.:)
Çeviriyi ben, balonlama-düzenlemeyi Lotoloto yaptı.
Font: CcWildWords

Türkiye'de yayınlanmamış diğer Blek maceraları için tıklayınız.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
İki değerli kardeşimizin emekleri vesilesiyle okuyabileceğimiz harika bir paylaşım...
Sizleri büyük bir keyifle takip ediyorum Sayın "büyük beyaz" ve Sayın "lotoloto"...
İyi ki varsınız!..
Sizlere ve İzmir'e bol bol selamlar...
Sağlıcakla kalınız!..

52308R.gif

hamlet07

Süper Üye
12 Ara 2010
736
1,297
çokkkk teşekkürler (Canım Bağırmak istedi.Merak etmeyin ben eşyalar ile sohbet ediyorum ama cevap veren olmadı...

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Sevgili Ali ve Haluk abi her ikinizinde ellerine, gözlerine ve emeklerine sağlık. Evde bunaldığımız şu günlerde adeta ilaö gibi geliyor bu muhteşem paylaşımlarınız. Çok çok teşekkürler.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Kahramanlarımız ile hazine avına, ne yazık ki, sokağa çıkma yasağı nedeniyle çıkamayacağız. Biz de hayalimizde avlara çıkarız.
Ali Bey ve Haluk Beye, sitemizi yeni eserlerle güzelleştirdiğiniz için teşekkürler.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Canım kardeşlerim,Ali ve Haluk,elleriniz dert görmesin,vücudunuza sağlık.Çok teşekkürler.Sevgi ve selamlar.

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,134
Teşekkürler Büyük Beyaz... Süper kelimesinin yetersiz kaldığına emin olabilirsin.