Corentin 01 Türkçe

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
İftar sonrası Corentin keyfine ne dersiniz?

Philippe abi çevirdi, lotoloto usta düzenledi balonladı, bende getir götür vs.:)
Corentin oğlumuz biraz çocuk Zembla, biraz Tarzan karışımı.
Binbir gece masalları gibi bir öyküyle başlıyor.
Hayvan dostları ise bir goril ve bir kaplan. Yanına da bir küçük
Hindu arkadaş edinip sizi maceraya bekliyor.
İyi seyirler.:)
Font:ariel regular
da5b5qlmlnmfotjmr.jpg

da5b9xga27gnux0v7.jpg

Gelecek program;
İspanyolcadan uyarladığımız bir western,
PARADAN NEFRET EDERİM...
Romanın orjinali siyah beyaz ve ele alınacak gibi değildi, lotoloto usta boya badana yapınca inanılmaz bir görüntü ortaya çıktı. Arjantin iç savaşı döneminden bir Gaucho (Arjantin kovboyu,) hikayesi.
da5bin29kvi1a02w3.jpg

Son düzenleme:

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Emeğe geçen tüm dostlara çok teşekkürler... Harika çalışma ve paylaşım... Elinize sağlık...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Gelecek haftayı beklemeye gerek yok bu haftaki program bile olağanüstü...
Philippe abi'ye çeviri, lotoloto usta düzenleme balonlaması, sevgili Ali'ye de getir götür vs işleri için kocaman teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Belçika kökenli bu çizgi romanın paylaşımı için ortaya konulan emeğe ancak saygı duyulur.
Bence harika olmuş...
Bu arada kısa bir araştırma sonucu bu konuda birçok görsele ulaştım ve bunlardan bazılarını aşağıda sunuyorum.
Teşekkür ediyorum dostlarım;
saygılarımla...

J2WzaQ.jpg
7vQ1NY.jpg
PMGarO.jpg
R3GpP7.jpg

y4jpzk.jpg
o7yNO9.jpg
9LbrmZ.jpg

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
İlk defa tanıştığım farklı, ilginç ve sürükleyici bir çizgi roman. Gelecek paylaşımın Haluk Bey'in renklendirmesiyle hayat bulan bir çalışma olduğunu görünce bayağı heyecanlandım. İnanıyorum ki, artık eskiden siyah beyaz olan pek çok güzel çizgi romanı rengarenk olarak okuyabileceğiz.
Bu paylaşımda emeği geçen, Philippe, Büyük Beyaz ve Lotoloto'ya çok teşekkürler.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Yazı fontumuz ariel regular.kitabın orijinalindeki en uygun font. Corentin'i Ali iyiki de seçmiş. Konusu çok güzel ve sevgi üzerine. Hayvan kahramanlarımızı çok beğendim. Devamı hep gelecek. Sırada Baybora kardeşimizin çok güzel bir çevirisi var. Sevgiler, saygılar.:)