Dylan Dog 39-Sessizliğin Efendisi (Türkiye'de yayınlanmamış macera) Çeviri/Balonlama

burakem

Çeviri & Balonlama
3 Kas 2009
223
2,811
Selam dostlar,

Türkiye'de yayını atlanmış bir Dylan Dog macerası ile tekrar karşınızdayım. Bu macera ile yayını atlanan sayılar neredeyse bitiyor. Sadece 48. sayı kaldı, onu da yoğun işlerimin arasında bir şekilde çevirip, balonlayıp önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.

file
file

Bu arada maceranın yanısıra üç dört sayfalık minik bir editöryel yazı da hazırladım. Maceranın gönderme yaptığı film ve kitaplara yönelik bilgiler içeriyor.

Keyifli okumalar

Dipnıot: Bana redaktörlük yapan kız arkadaşıma da buradan teşekkürler bu arada...

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Teşekkürler, 3 bölüm renklisini bir arkadaş payşatı sanırım, onlarıda editlemek gerekli, 4 ncü bölümün renklisinide ben buldum yükleme yapacağım. Emeğinize sağlık.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Karşılıksız paylaşma, birbirini hiç tanımayan bir grup insanın bir amaç etrafında toplanması aslında Çizgi Diyarı için yeni bir kavram değil.. Son günlerde yaşanan olaylarda insanların birbirlerine gösterdikleri hoşgörü, yardımlaşma, aynı hedef etrafında birleşme ve sonuna kadar direnme bizim için hiç de yeni değil.. Bu ülkenin damarlarında bu var.. Sevgili burakem ve ona yardım edenlere verdikleri büyük emek ve insanlığa dair umut için teşekkür ederim. Sevgilerimle.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,512
Çevirip balonlamanız çok değerli ama bir de içine editöryal bir tazı yazmanız bu sayıyı daha da değerli kılıyor.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Teşekkürler burakem.Bu tür paylaşımlar büyük emeklerle gerçekleşiyor,ellerine sağlık.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,516
Teşekkürler herşey için ...Hem çeviri hem balon ve önemlisi editöryal yazılar için.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,400
İzmir
Dylan Dog ve Nathan Never çevirileri için çok teşekkür ediyorum, sayım burakem. Emeğinize ve bilginize sağlık.