İzmir, 14 şubat günü tarım fuarında buluşalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,017
denize sıfır
Arkadaşlar nasipse 14 şubat pazar günü İzmir tarım fuarı'nda (Gaziemir, yeni fuar alanında)
Lotoloto ve ben hem fuarı gezip hem lak lak yapmak istiyoruz.
Lak lak takımlarınızı getirmeyi unutmayınız.:D
Çaylar firmadan.
Arzu edenleri bekliyoruz.:)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Arkadaşlar nasipse 14 şubat pazar günü İzmir tarım fuarı'nda (Gaziemir, yeni fuar alanında)
Lotoloto ve ben hem fuarı gezip hem lak lak yapmak istiyoruz.
Lak lak takımlarınızı getirmeyi unutmayınız.:D
Çaylar firmadan.
Arzu edenleri bekliyoruz.:)

hem de sevgililer günü...
canım bizimki çizgi roman sevdası
yanlış anlaşılmasın..

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
gelmek isterim...burdaki güzel insanlarla ve üstatlarla tanışmak için...tam olarak neresinde ve saat kaçta ayrıntılı olarak yazarsanız syn. büyük beyaz gelmeye çalışacağım..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,017
denize sıfır
Fuarın girişinde içerde kafeterya var fuarı gezip oraya çörekleniriz.:)
Saat 11 de gelsem 4-5 gibi kalkarız sanırım.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,403
İzmir
Vardiya arkadaşlarım ek gelir olması açısından bu tür organizasyonlarda görev alıyorlar bazen. Duyduğuma göre Gaziemir'deki yeni fuar alanı toplantı için çok elverişsiz. Çok büyük bir alan, asfaltlama henüz yapılmadı, her yer toz toprak. Üstelik açık alan olduğu için çok rüzgâr alıyor, serin yani anlayacağınız. Katılımın fazla olmayacağı görüşündeyim, Ali abi. İstersen başka bir gün ve başka bir yerde toplanalım.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Ali abi tarım fuarına gelecek gözüküyor.
Ben de bir tarımcı olarak gelirdim ama,
Günün anlam ve öneminden dolayı biraz zor.
Muhtemelen benim farklı bir programım olacak.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,017
denize sıfır
Arkadaşlar ben tarım fuarını görmeyi istiyorum o yüzden fuarda buluşalım istedim. Ahmet Akyol ile telefon görüşmemiz oldu nasipse gelecek. Oktay gelecek birkaç dostumuz daha orada olacak.
Gelemeyen dostlarımız üzülmesin mart ayı ne güne duruyor?:)

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Bizim için zor bir gidiş,
Orayı bulması külfet..
Sade çayla olmaz bu iş,
İkramları,biraz yükselt..

Diyelim gelmeyi seçtik,
Hadi çayınıda içtik..
İçki,yemekten vaz geçtik,
Bari sandaviçten bahset..
İşimiz şaka..Herkes laklaklarını getirsin demişsin ya,bende onları deniyorum..
Büyük Beyaz reis çağırırda,kabile üyeleri gelmezmi? Allah'an bir engel olmadıktan sonra çağrına uymak boynumuzun borcu..Görüşmek üzere..

Son düzenleme:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Duydum kardeşim ve geldim.Siz güzel insanlarla tanıştım.Teşekkürler.Görüşme sırasında verdiğiniz bilgiler,küçük bir çocuğa bayram öncesi alınan bir çift ayakkabının verdiği mutluluktan daha çok mutluluk verdi.
Sevgili arkadaşlar,şöyle ki!Süper taramaları görünce bunları gerçek kitaba dönüştürmeyi düşünmüş,ama çok pahalı olur diye hayal alemim de kalmıştı.Ancak işte bugün (isim ezberliyemedim kusura bakmayın) bir üstadım,1000.tl civarında renkli yazıcı ve 250 tl lik 6 tüplük renkli mürekkeple 160 gr kağıtlara 10.000 'nin üzerinde sayfa basılarak , eserlerin gerçek kitaplara dönüştürüleceğini anlattı ki kendisi başlamış ve paylaşacak yakında.Yani nerelerden nerelere gidiyoruz.Süper harika şeyler bekliyor bizleri.Bir de teklifte bulundum,tamam sitemizde eğitim bölümümüz var , ancak standart, kitap düzenleme tam anlatılmalı,sonra biz talebeler daha değişik şeyler bulabiliriz dedim.İnşallah olur.Yani 4,5 sayfalık çift sayfa,sıfırdan nasıl tek sayfaya dönüşür,düzenlemelerde seçilen seçeneklerin tamamı anlatılır (beyazlatma,parlatma seçenekleri gibi.).Bizler de bu konuları öğrendikten sonra ,renklendirmeye ve balonlamaya geçeriz inşallah.Herkese selam ve sevgiler.Sağlıcakla kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...