11 Ekim İzmir buluşmamız.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Sabah kalktığımda yeni sezonun ilk yağmuruyla gözlerimi açtım.
Yollar ıslak hava pusluydu, ancak yağmur bereketti ve biraz ıslansakta günün geri kalanı güzel bir İzmir günüydü.
Neşemiz yerinde ve muhabbetler derindi.
Gün boyu çayları sıraya dizerek bol bol geyik yaptık.:)
Suzi!nin annesi hakkında net bir karar çıkmasa da
bunu ilerki toplantımızda nasılsa netleştiririz diyerek
rafa kaldırdık.
Yüzler hep bildik ve tanıdık olunca muhabbetin ve neşenin dibini bulduk.:)
İşte ispatı.:)
Dindar, dur yapma hazır değiliz derken.:)
d2upmzsoq8aak8ezd.jpg

The-DarknesS (Murat) bundan kelli Zagor'dan başka kitap okumayacağını beyan ederken.:D

d2uppslft7jnu4au1.jpg

Oktay bu anı ölümsüzleştirmem için adres gösteriyor, Kandrax68 ise durumdan memnun.:)

d2upr1rnr3roqohqx.jpg

FONT]

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,631
Çok güzel begendim, bir fumetçi daha aramıza katıldı demekki.

Yakın zamanda kitaplığındaki raflarda değişiklikler görürsek şaşırmam.

Her daim böyle toplantıların olması dileğiyle güzel İzmirimizdeki dostlarımıza selam saygılar.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Birde toplu sünnet fotoğrafımız.:)

d2uq8qrm3cd9di1nd.jpg

Katılan dostlarıma vakit ayırdıkları için çok teşekkür ederim.
Yakın zamanda yine buluşmak dileğiyle.:)

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,405
İzmir
İzmir toplantıları, güzel İzmir gibiydi her zamanki gibi... Lotoloto, Büyükbeyaz, Mehmet Ali, The DarknesS, Oktay-izm, bendeniz naçar fumettici Dindar Diker, Baybora, Geronimo ve Kadrax68 güzel ve keyifli bir gün geçirdik.

Değerli dostumuz Gandor08 Selahattin abi telefonla katıldı.

Profesör Haluk abimi aramayı nasıl akıl edemedim bilmiyorum. Halbuki ondan da bahsettik. Kendisinden özür diliyorum arayamadığım için...

Dostlarla beraber olmak çok keyifliydi. Katılan tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum.

Sevgi ve saygılar.

Dindar Diker.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Toplantıya gelen güler yüzlü dostlar,mutluluğunuz daim olsun.
Güzel sohbetli bir toplantı olduğuna inanıyorum.Üstünde kadın resmi olan Kızılmaske çizdiğim resimler arasındadır.O yüzden hala pırıl pırıl görünce çok sevindim.Bir an orda olmak dokunmak istedim.Ama ben ist'dayım buraya yüksek çözünürlükte sadece kapak resmini yüklerseniz çok mutlu olurum.
Hepinize saygılar sevgiler.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,372
izmir
Uzun zaman oldu. En son (tüm kadro) kitap fuarında toplanmıştık. Dertlerden, işlerden uzak, sadece çizgiroman muhabbeti yapmak için biraraya geliyoruz. Kim demiş sadece Martin amca boyut değiştiriyor diye. Konu aynı olunca biz de farklı bir boyuta seyahat ediyoruz. Umarım en kısa zamanda yeniden buluşuruz. Tüm arkadaşlara selamlar, sevgiler, saygılar.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,372
izmir
Üstünde kadın resmi olan Kızılmaske çizdiğim resimler arasındadır.O yüzden hala pırıl pırıl görünce çok sevindim.Bir an orda olmak dokunmak istedim.Ama ben ist'dayım buraya yüksek çözünürlükte sadece kapak resmini yüklerseniz çok mutlu olurum.

Sevgili muratusta, Albüm bana ait ama şu anda Dindar'da. O da sanırım tarama yapmıyor ve maalesef ilk toplantıya kadar albüm onda kalacak. Elime geçer geçmez tarayacağım. Selamlar.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Bu toplantılarımız çok güzel oluyor. Konuşma hiç bitmiyor. Tabii en çok konuşan da benim. yaşımı başımı aldığımdan beni affediyorlar, biliyorum.Aldığım yüksek moralle kitap hazırlamak beni hiç yormuyor. Hepsine teşekkür ediyorum. Kararlaştırdık, artık daha sık toplanacağız.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Her zamanki gibi yeni toplantımızın tadı damağımızda kaldı. Aklımda olan her sorunu bir çırpıda hallettim. Tercüme sorununu ortadan kaldırdık. Öyle güzel seriler var ki, sıra ile tüm arkadaşlarla buluşacak nasipse.
Tekrar görüşmek üzere.

12 Şub 2010
15,006
543,758
İzmir'e hızlı tren seferlerinin başlamasını bekleyeceğiz bu toplantılara katılmak için. Sabah git, akşama dön...
Dostları resimlerde de olsa görmek güzel oluyor, morale ihtiyacımız olan şu günlerde...
Baybora dostumuzun müjdesine teşekkür ediyorum peşinen.

Tüm dostlara selamlar, sevgiler, saygılar.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Sevgili Loto Loto,yaşından başından değil,en güzel sen konuştuğun,dinlemeye doyamadığımız için müsaade ediyoruz..Büyük Beyaz ve siz İzmir Çizgi Diyarının lokomotifisiniz..Siz olmasanız bizler işe yaramayızki..Toplantıda sizlerle olmaktan onur duydum..Daha sık buluşmak dileğiyle tüm çizgi diyarına sağlık ve mutluluklar diliyorm..

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Keşke tüm ülke sizleri örnek alsa, keşke tüm dünya bu toplaşmaları görse, bütün dünya kardeşlik ve dostluğa kavuşsa.

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir

Sevgili Murat (The_Darkness) intikam böyle alınır işte

Sen asıl Martin Amca'nın bakışlarına dikkat et.
İnanamıyormuş gibi bakıyor. :D
Fumetticilere saygılar Zagor'a sevgiler.
Ama ille de comics diyorum.

Not: Yeni fark ettiğim üzere 5000 mesajı geçmişim. Kendimi tebrik ederim. :D

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Hepinize en içten sevgilerimi ve selamlarımı sunuyorum güzel insanlar,dostluk daim olsun.Sizlerin fedakarlıkları sayesinde,sizler gibi dostların fedakarlıkları sayesinde hayalini bile kuramayacağım bir arşivim oldu.Okudukça isimlerinizi hayırla yadediyorum.Hepinize sevgiler ve selamlar.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Hiç niye millet vekili, hatta başbakan olmadım diye üzülmüyorumda,bu mümtaz insanlarla niye çoook daha önce bir araya gelemedim diye üzülüyorum..Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı varsa tarayan paylaşan bu güzel emekçilerin bizde acaba kaç yıl hatırı var? küçük büyük demeden hepsinin ellerinden öpüyorum..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
İzmir'in yakışıklıları bir araya gelmiş.
Fotoğrafta dostları görmekte güzel.
Herkese selamlar,sevgiler.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Sevgili Mehmet Ali Murat'ın elindeki Zagor'lara bakarken ne düşünüyor acaba. Okuyacağına inanmıyor mu, sadece poz vermek için mi eline almış.
Olsun. Eli fumettilere değdi artık ayrılamaz.
Arkadaşları- fotoğrafta olsa- görmek güzel.
Bu arada bardaklar boşalmış. :)

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Meyveler döküldü,dalı gidiyor. Göçmen kuşlar aldı yolu gidiyor.
Aha 2015 yılı gidiyor,Hani bizim toplantılar olmadı..
Gelip toplantıya girmek isterim, Özledim sizleri görmek isterim.Hali hatırınızı sormak isterim, Elinizi çabuk tutu sabrım kalmadı..