Büyük Buluşma Broşürümüz

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Çizgi Roman sevdalısı tüm dostlara, büyük ustalara teşekkürlerimi, sevgi ve saygılarımı buradan gönderiyorum. Katılmayı çok arzu ederdim. Bu sefer aranızda olamayacağım ama gönlümüz sizlerle olacak.
Afşin Bey'imi görmek de sevindirdi. Çok güzel olmuş, elinize sağlık. İstanbul'daki dostlar, büyük ustalarla bu buluşmayı sakın ha kaçırmayın.

Son düzenleme:

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Afiş bundan daha güzel olamazdı... Harika... Katılacak tüm dostlara, çok güzel bir etkinlik dilerim...

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,064
Bursa
Afiş dizaynı ve düşüncesi harika olmuş. Dikkatimi bir husus çekti tüm afişteki kahramanların çizerlerinin ismini gördüm lakin Afşin Bey'in çizeri dostumuzun ismini göremedim.
Baş köşede yer alan resmin çizeri gelmiyorsa bende yokum arkadaş boykot ediyorum gelmiyorum. :)
İşin şakası ile bu güzel ortamı hazırlayan tüm dostlarımıza teşekkürler. İş yerindeki yoğun çalışma temposu nedeniyle maalesef gelemiyorum.
İmkanlar dahilinde telefonla katılmaya çalışacağım. Tüm dostlarımıza keyifli sohbetler dilerim.

12 Şub 2010
15,006
543,638
kat_l_m.jpg

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Şimdiden, Türk Çizgi roman Tarihi'ne geçecek bir buluşma olacağı belli oldu. Böylesine anlamlı bir organizasyonda emeği geçen herkesi tebrik ederim. Bu tarihi güne tanıklık edecek "Büyük Buluşma broşürü" bakalım hangi şanslı büyüğümüzde kalacak?.. :)