Arkadaşlar Muğla'da olanlar var mı ?

disk

Yeni Üye
15 Tem 2011
27
21
Eğer Muğla'da olan arkadaşlar varsa görüşebiliriz diye düşünüyorum.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

disk

Yeni Üye
15 Tem 2011
27
21
Abi ben bu sayfanın zamanında en genç üyelerinden olabilirim sanırım. Tam 10 yıl olmuş,
:) lise yıllarımda üye olmuştum. Maalesef ben pek bir şey yükleyemedim. Lisede yaşadığım küçük bir şehirdi. Ama herkese teşekkür ediyorum sayenizde bir çok eser okudum. :) Şu anda ben de bir çizer olarak animasyon şirketinde çalışmaktayım. İnşallah bu kültüre ileride ben de bir şeyler katabilirim. :) Sevgiler ve saygılar herkese...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Abi ben bu sayfanın zamanında en genç üyelerinden olabilirim sanırım. Tam 10 yıl olmuş,
:) lise yıllarımda üye olmuştum. Maalesef ben pek bir şey yükleyemedim. Lisede yaşadığım küçük bir şehirdi. Ama herkese teşekkür ediyorum sayenizde bir çok eser okudum. :) Şu anda ben de bir çizer olarak animasyon şirketinde çalışmaktayım. İnşallah bu kültüre ileride ben de bir şeyler katabilirim. :) Sevgiler ve saygılar herkese...
Sevgili kardeşim "Tilkinin dönüp geleceği yer, kürkçü dükkanıdır." diye ne güzel söylemiş atalarımız. :) Çizgi roman aşkı senin içine öyle bir işlemiş ki aradan yıllar geçse de seni buraya getirmiş. Bir çizer olup, animasyon şirketinde çalışmana sevindim, inşallah ileride kendi yarattığın tiplemelerle de aramızda olursun. Sana iş ve özel hayatında başarılar dilerim.