Bir arada olmanın keyfi..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
20150221_172613.jpg

20150221_172650.jpg

Baktık olmuyor bir araya geldik Şerif'in sırtına bindik siteyi açtık, bir daha olmaz umarım.. Haluk abi, saygı ve sevgilerimizle..

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Her biriniz alnından öpülecek insanlarsınız site göçmesin bunca emek heba olmasın diye verdiğiniz çaba her sözün ve her yazının üstündedir.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,503
Az daha ta Artvin'lerden uçacaktım diyarı istanbula.

Neyse gönüllerimiz bir, tekrar kavuşana kuvuşturana tüm dostlara merhaba.

uluduz

Yeni Üye
4 Eyl 2013
83
258
Çok şükür,nerede ise bir haftadır sıkntıdan patlıyorduk.Site yöneticilerinin ve emeği geçen herkesin hakkı ödenmez gerçekten,var olun,sağ olun,herkese sevgiler.

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
628
1,386
Çok Çok Geçmiş olsun , umarım bir daha bu tür aksilikler olmaz . . hoş geldiniz sefalar getirdiniz :)

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Dostlar sevinsin düşmanların kahrından karınları şişsin. Arkadaşlar hep ilkeli kalın ve sağlıklı yaşayın. Gerisi nasıl olsa gelir, Selamlar.

kast44

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
181
307
Arkadaşlar..şu an siteye tıkladım,açılınca duyduğum hazzı anlatamam.Çabasıyla gayretiyle bu güzel siteyi tekrar canlandıran tüm dostlara teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Çok şükür Diyarımıza tekrar kavuştuk.
İstanbul'daki dostların buluşmasına telefonla iştirak ettim.
Savaş'ın sakalını okutmak üzere bir İstanbul seferi düzenlemem lazım:)

Aynı saatlerde benim de konuklarım vardı.
Çizgi roman üstadları tesadüfen buluştu mütevazı büromda. ATO daki kitap fuarında kısa bir tur attım ve bir kaç kitap aldıktan sonra üstad Orhan Dündar, sevgili Ramazan Türkmen ile birlikte ziyaretime gelerek bana onur verdiler. Onlardan hemen önce Çankırı'dan sevgili Sadık Mustafa ve genç çizer kardeşimiz Kemal gelmişti. Demli çaylar çok keyifli sohbetimizin tanığı oldu. Bu arada İstanbul'daki dostlarla canlı yayında selamlaştık. Nice buluşmalar dileğiyle...

20150221_162741.jpg

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
Sevgili dostlarım sevgili Diyarı'mıza kavuşmanın mutluluğunu doyasıya yaşamanın resmini oluşturmuşsunuz. Bir daha böyle durumlarla karşılaşmamız en büyük dileğimdir. İstanbul'a geldiğimde görüşmek üzere esen kalın...

Ahmet Peker

Yeni Üye
1 Mar 2013
23
30
Site kapalı olduğu dönemde ne kadar sıkıldığımı anlatamam.Çizgi diyarı bayağı bir alışkanlık yapmış.Sitede emeği geçen herkese çok teşekkürler.İnşallah böyle ayrılık acıları bir daha yaşamayız.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,503
Işınlanmak lazım, muhabbet koyulaşıyor demekki.

En güzeli de ne biliyomusunuz, o gülen yüzleriniz, bir ömre değer.

villapark

Yeni Üye
2 Ağu 2009
50
259
Geçmiş olsun,tekrarının olmaması temennisi ile.Bu arada zamangezgini'ne facebook sayfasındaki bilgilendirmesi nedeni ile de ayrıca teşekkürler,bizi merakta bırakmadı.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Bu sıkıntılı süreci asgari hasarla atlatmış olmak bir nebze de olsa rahatlattı bizi.
Tekrarı olmaması için gerekli tedbirleri daha da sıkı almamız gerektiğini gördük.
Hepimize geçmiş olsun...

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Şükür kavuşturana .Sitemize emek veren ve bize ulaşması için her türlü fedakarlığa katlanan dostlara tekrar tekrar teşekkürler elinize sağlık.

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
evet tüm diyardaşlarımıza geçmiş olsun.. ayrılık uzun sürdü. ama çok şükür yine kavuştuk.. herkese selamlarımı iletiyorum..

kusto

Kıdemli Üye
15 Nis 2009
161
376
arkadaşlar hem paylaşım yapıp, hemde teknolojik destek sağalyarak siteyi ayakta tutan herkese teşekkürler. bütün buları herhangi bir beklenti olmadan yaptığınız fotoğraflarda yer alan samimi ve güzel yüzlerinizden anlaşılıyor. tekrar bu tür aksaklıklar yaşamamak dileğiyle öncelikle sizlere ve bütün forumdaşlara geçmiş olsun.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,277
Çizgi Diyarının hayatımızda çok önemli bir boşluğu doldurduğunu
son bir hafta içerisinde bir kez daha idrak ettik. Çizgi Diyarına
sahip çıkalım, paylaşımlarımızla katkı yapmaya, mesajlarımızla pay-
laşım yapan arkadaşları motive etmeye devam edelim. Kısacası;
herkes elinden geldiğince, gücü yettiğince, hiç bir beklenti içinde
olmadan, sudan sebeplerle birbirimizi kırıp küstürmeden diyarımızın ayakta
kalabilmesi için bundan sonra da destek vermeye devam etsin. Bu diyar hepimizin.
Bu arada fotoğraflardan gayet mutlu oldukları anlaşılan sevgili arkadaşlarıma selamlarımı
gönderiyorum. En kısa zamanda bir araya gelebilmek dileğiyle, sağlıcakla kalın dostlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZagorSever1

Kıdemli Üye
21 Ara 2014
135
356
Site kapalıyken çizgi roman krizine girdim. Anladım ki hepten bağımlı olmuşum çizgi romanlara. İnsan bazen düşünür sevdiğini kaybedince ne yaparım diye. Bu sitenin yokluğunda bir dostumu kaybetmiş gibiydim. Büyük bir boşluktaydım. Ne mutlu ki böyle bir site var bizim gibi insanları mutlu ediyor.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Alışıp da ayrı kalmak gerçekten zor geliyor insana.
Çünkü istisnasız her gün hem de bir kaç kez foruma girip ne var ne yok demeden yapamıyordum.
Çocukluk yıllarımda çizgi romanların piyasaya çıkacağını nasıl dört gözle beklediysek , işte öyle bir beklemeyidi forumumuzun açılmasını beklemek.
Tekrar kavuşmamızda emeği geçenlere çok çok teşekkürler.
Burada değerli yönetici dostlarla paylaşmak istediğim bir konu var.
Forumdaki bu arızaların oluşmasında biz üyelerin bilmeyerek yaptıkları bazı hatalar söz konusu olabilir mi?
Şu nedenle sordum; üyesi olduğum bir film indirme sitesi geçenlerde bir süre kapandı serverlerde oluşan bir arıza nedeni ile. Arızaya üyelerin bazılarının bir anda 3 ten fazla filmi aynı anda idirmeye başlamalarının neden olduğu söylendi.Zaten siteye üye olan kişilere ilk etapta 3 ten fazla filmi bir anda indirmemeleri gerektiği sıkı sıkı tembihleniyordu.
Bizim forumda da benzeri bir olay olmuş olabilir mi...?
Bir daha benzeri durumlarla karşılaşılmaması dileğiyle....
Selam,sevgi ve saygılar.
HACILI

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
878
3,910
İzmit
Hani bir şeyin değeri kaybedilince anlaşılır ya diyar da onlardan biri siteyi açamayınca duyduğum hayal kırıklığı ve açınca da duyduğum sevinç iki zıt duygunun uç noktalarındaydı,
Emeği ve zahmeti geçen herkese içten teşekkürler.

konuray_t_m

Süper Üye
3 Ağu 2010
923
1,966
istanbul
Çok şükür kavuştuk...Tekrar bir araya gelmemize vesile olan başta admin ve yöneticiler olmak üzere herkese sonsuz sevgi ve selamlar...İnşallah bu son ayrılık olur...Kolay gelsin herkese...

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Yıllar önce çocukken annemin kızıp cayır cayır yaktığı bir büyük koli dolusu çizgi romanımın acısının bir benzerini yaşadım sitemizin bir süreliğine de olsa kaybolmasına. O yanan çizgi romanların aynısını bulduğum bu güzel sitede yanan o kitaplar da tekrar canlanmıştı sanki.
Bizi yine bir araya getirmede emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım.