23 Kasım buluşmamızdan notlar.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Rüzgarlı bir gündü. Neden rüzgarlı olduğunu sormak için Seyir, hidrografi ve oşinografi dairesi başkanlığını aramayı bile düşündük.
Sonra vazgeçtik.:) Ne pahasına olursa olsun toplanmalıydık. Kazaklarımızı giyip yola revan olduk. Bu buluşmamıza Lion35 gelmedi. Bizde bütün gün ne hatamız oldu diye düşündük durduk. Ve teselliyi ilk kez aramıza katılan Çizgi adam ile bulduk. Doktor dostumuz hiç yabancılık çekmedi. Kendisine hoş geldin diyoruz.:)

Can dostumuz Oktay_izm her zaman ki gibi erken gelip bizi karşıladı ve paylaşımlar niye eski ilgiyi görmüyor diye bizi fırçaladı.:) Lotoloto suskun, şaşkın.:)

Çizgi adam (Ahmet Şahi ) ve ben. Doktorumuz nabızları yokladı, sıkıntı yok.:D

Martinolog Mehmet Ali, Dindar ve comics uzmanı The Darkness (Murat)

The Darkness (Murat) ve yanında Baybora (İlhan abimiz) yeni projeeleri hakkında bizi bilgilendiriyor. Hiç görmediklerimiz onun sayesinde gözümüze girecek.:) ilhan abinin arşivine göz diktim, bir sonraki buluşmamızda yeni bir harddisk ile geliyorum abi.:)

Bu arada bazı atıştırmalık denemelerimiz sürüyor sona doğru yaklaştık.:)

Gıcır gıcır korkular... OHŞŞŞ!!!

Ve gün bitti akşam oldu. Daha paylaşacak o kadar çok şeyimiz vardı ki... Yakın zamanda tekrar bir araya gelmek üzere ayrıldık.:)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Böyle toplantılar dostlar başına :)
Ahmet beye hoşgeldiniz der,
yeni projelerinizi sabırsızlıkla
beklediğimi belirterek İzmir'e,
dostlara selam, sevgi ve saygılarımı
gönderiyorum. Çok zaman geçti,
bir İzmir seyahati yapmamız lazım...

Çizgi Adam

Yeni Üye
17 Eki 2014
85
442
İzmir Buluşması

Harika bir buluşma oldu
Çok keyif aldım
Arkadaşların hepsi samimi ve dolu dolu
Büyük Beyaz üstadımız hava soğuktu diyor ama bana göre sıcaktı hem de sımsıcak :)
Gün bitmesin istedik ama olmadı; deyim yerindeyse gün bize dar geldi..
Nasipse bir sonraki sefere..
Bununla birlikte.. İstanbul'daki arkadaşları da öğrendim, bir sonraki toplantıya onları da bekliyoruz.
Çizgiyle kalın..
Sağlıcakla..

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Tadı damağımızda kalan bir toplantı idi. Doktor arkadaşımız Çizgi Adam, sizi her zaman toplantılara bekleriz. Keşke saatler sürse daha da kalsak ve sohbete devam etsek diyoruz, ama tabii herkesin işi gücü gidecek evi var. Bir sonraki toplantıda tekrar bir araya gelmeyi ümit ediyorum.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Yine topladık, tekrar da toplanacağız.
Bu vesile ile yeni bir dost ile tanıştık.
Değerli Doktorumuz Çizgi Adam'a selam olsun.
Güzel bir gündü, tek sıkıntımız hava soğuktu.
Tek eksiğimiz ise Şerif Engin'di,
İstanbul'da olduğundan yoklamada var yazdık :D

Son düzenleme: