ÇİZGİ DİYARI (Toplandı)

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
resimst288fif.jpg

resimst292.jpg

resimst296.jpg

resimst297.jpg

resimst299.jpg

Büyülü Dükkan'da

resimst302.jpg

resimst303.jpg

resimst310.jpg

Cem Demirbaş'ın dükkanında

resimst321.jpg

resimst323xdx.jpg

resimst328.jpg

resimst333.jpg

Sevgili Savaş'ın bol miktarda ve taze olarak getirdiği suböreği ve çayla öğle molası.

resimst338.jpg

resimst340.jpg

resimst341.jpg

resimst342wew.jpg

resimst343.jpg

Ve...Akşamın başlangıcı

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Bu fotoğraflarda ben de varım..
Çok şanslıyım..
Böyle güzel dostlarım olduğu için..
Sağolun Ahmet Abi..
Saygılar..

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Bu kadar güler yüzlü insanın arasın da gülümsemeden durmayı başarmışsın abi :)

Madem konuyu açtın anlatayım;Hep Ozan'ın yüzünden. (:) Sabahleyin banyo yapıp yola çıktım,Hava sıcaktı,yolda terledim,Ozan güvertede oturalım,hem İstanbul'u seyredersin hemde sohbet ederiz dedi,kırmak istemedim,benimde gönlüm var dı.Güverteye çıktık bir rüzgar,hem de soğuk.Üşütmüşüm.Zaten buluttan nem kapan bir bünyem var.Müthiş bir baş ağrısı başladı.O yüzden toplantının son kısmında(İstanbul'u bilmediğimi) bahane ederek erken ayrıldım.Gerçi bahanem Sevgili Haluk Bey tarafından inandırıcı bulunmadı. 4 Günden beri hala iyileşmedim.Ben farkında değilim.Ama eşim farkına vardı gülümsemediğim için ilk eleştiriyi ondan aldım.

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Çok yakından tanıyıp çok sevdiğim kişilerin yanında sadece resimlerinden tanıdığım ve bir gün karşılaşırsak seveceğimden emin olduğum kişileri içeren güzel resimler gördüm. Ne mutlu size.
Selamlarımla.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Tadı damağımdan, anısı dimağımdan silinmeyecek güzellikte bir Diyar buluşmasını ölümsüzleştiren birbirinden değerli fotoğraflar...

Katılımcı sayısının çok olmasının tek kötü yanı, her bir dostla yeterince sohbet edememek.

Ahmet bey de kırk yıllık dostumuzdu zaten, hatta daha da eski. Yüreğimizin çizgi romanla çarpması elli yıldan fazla çünkü.

Yine de göründü aman, bize Antep yolları:)